Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Może dobrze że węgla braknie

Wtedy będą prawdziwe problemy a nie wydumane


@juzwos: Szczerze mówiąc trochę nie rozumiem takiego pieprzenia. Nie dotyka mnie problem jakiejś wariatki nawet nie wiem skąd, wali mnie co tam wymyślają co chwilę transy i jakie tam hece wymyślają, nie obracam się w takim środowisku i gówno mnie to obchodzi.

Natomiast problem że będzie zimno w dupę to już jest problem większości obywateli kraju - w tym
@juzwos: kiedyś wariata odsyłali do szpitala psychiatrycznego gdzie podejmował leczenie. Dzisiaj pokazywani są w mediach a ich zryty świat przedstawiany jest jako norma. To jest bardzo szkodliwe i niebezpieczne bo nieleczone choroby psychiczne się pogłębiają i w ostateczności kończą się tragicznie. Osoby lewicowe są bardzo niestabilne psychicznie, mają skłonności do samookaleczania i samobójstw.
@juzwos: @joyko: a właśnie, że nie. tutaj wstawię się za klubem (btw. zawsze wstawiam się za prywatnymi firmami i nie jestem hipokrytą)

A więc skoro klub zakazuje pokazywania 'cycków' to każdy powinien przestrzegać takich zasad. I jako obyczajowego lewaka nie obchodzi mnie czy cycki są żeńskie, czy męskie. Klub ma takie a nie inne zasady to sie dostosuj albo wypad.

I nie obchodzi mnie czy 'pokrzywdzonym' jest lewak, czy prawak.