Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Wtorek, 19 lipca 2022. Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina. Słońce wstało dziś o 04:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:08. Ciemna noc zapadnie o 23:17, ale gwiazd można wypatrywać od 21:58.
  • 14
Dzień dobry

Wstałam, ale jakim kosztem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jezu, zaczęłam ten wpis, poszłam pod prysznic, ubrałam się, zrobiłam śniadanie i dopiero teraz mogę go dokończyć xD
No co mogę powiedzieć. Nic mądrego. Do pracy a po pracy zobaczymy.

Smacznej
@omi-omi @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Guten Morgen meine Freunde! czy jakoś tak Niemcy gadajo.

Odkurzacz dysona z laserem super sprawa. I gadżet nie bójmy się tego słowa... No ale odkurzanie aż przyjemne się dzieje jak człowiek widzi na bieżąco jak i ile syfu z podłogi zbiera i świetnie to się