Wpis z mikrobloga

Ot takie spostrzeżenie mnie naszło. Namnożyło się pasożytniczych pseudo zawodów. Nic nie wnoszą, nic nie produkują, nastawione są jedynie na konsumpcję. I na ten przykład, przychodzi mi do głowy #hr #scrum #testowanieoprogramowania #couching #influencer Przecież to ludzkie dramaty są. Ja rozumiem że czasy wymagają wąskiej specjalizacji itp. Ale czy można być bardziej bezużytecznym?
  • 38
@psposki: Może to i niepopularna opina, ale za testowanie oprogramowania odpowiadali ci co je pisali. A teraz może walnąć na produkcję bez odpowiedzialności. Bo przecież przyjdzie takie stworzenie bez pojęcia jak to jest zrobione i będzie "TESTOWAĆ". Ale co ja tam wiem.
@Czimchik: Trochę śmieszny i trochę straszny twój przykład. Sportowiec to taki człowiek który potrafi napiąć mięsień którego nie masz. Więc na swój sposób jest wyjątkowy :)
@Mr-Di: Głupi czy ślepy? Toż napisałem że rozumiem wąską specjalizację. Bardziej mi się wydaje że tu leży gro, w odróżnieniu od dobrego programisty a ściągacza gotowców z githuba.