Wpis z mikrobloga

Czy w 2023 roku zaczną wracać stare relacje z Rosją, czy jednak tym razem przesadzili i zachód nie będzie pobłażał Putinowskiej Rosji, za to co robią teraz na Ukrainie?
Co sądzicie na ten temat? Dla jasności pytam jaki scenariusz uznajecie za realny, a nie jakiego chcecie żeby się wydarzył.
#ukraina #rosja #wojna #dyplomacja
Chad-z-Boboli - Czy w 2023 roku zaczną wracać stare relacje z Rosją, czy jednak tym r...

źródło: comment_1658181218zdbBhkUJj3CBYvodbYrwuB.jpg

Pobierz

Jak będzie wyglądać dyplomacja w Europie za te 8-12 miesięcy?

  • Będzie wracać to co było przed wojną 39.6% (150)
  • Rosja przesadziła, nikt im tego nie daruje. 60.4% (229)

Oddanych głosów: 379

  • 21
@thorgoth: Oprócz tego że nie cierpię lgbt, dosłownie nic nie łączy mnie z konfederacją czy rosją. Wydałeś swój obrzydliwy osąd na podstawie komentarza o gejach.
Przykre że tak szufladkujesz ludzi, gdzie ja nigdy nie stosowałem rosyjskiej propagandy, czy nie wyrażałem poparcia dla Konfederacji.
@Chad-z-Boboli: może nie tak, że nikt im nie daruje, ale bądźmy poważni: zaatakowali zbyt blisko UE, bezpośrednio grozili krajom zachodnim, zerwali stosunki dyplomatyczne i stracili własnych dyplomatów.

Niejeden jeszcze od nich kupi gaz i węgiel, ale myślę że już nie będzie powrotu do normalnych stosunków i "europejskiej Rosji" - po prostu każdy wie że to terroryści i do tego niestety(dla nich)/na szczęście (dla nas) z miękkimi pałami

Po Putinie niemniej przyjdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chad-z-Boboli: większość Unii już zaczęła przestawiać gospodarkę na barszoej niezależną od Rosji i ten trend się utrzyma, bo niska cena gazu nie rekompensuje niestabilności Kremla.

IMO trend będzie taki, że Europa w wielu kwestiach będzie starać się uniezależnić również od Chin i więcej kluczowej produkcji przenieść do UE.
@Chad-z-Boboli: Ale po lewej stronie powinny podawać sobie ręce Niemieckie SPD z Rosją, a przy rusofobicznych odgłosach powinny być flagi Polski, Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Norwegii, Szwajcarii, Litwy, Łotwy, Estonii, Szwecji, Finlandii, Rumunii, Bułgarii, Czech, Słowacji, Chorwacji, Turcji, Azerbejdżanu, Uzbekistanu, Kazachstanu, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Grecji, Włoch, Holandii, Austrii, Japonii, Kanady, Australii i Płd. Korei.

Poza tym się zgadza, na pewno tak będzie, trust me bro.

Zarzutka wyśmienita, 3/10 bo odpisałem.