Wpis z mikrobloga

@Hrjk: Bo w dobrze dobranym związku żyje się 100 razy lepiej niż pukając inną fotomodelkę w każdy dzień miesiąca. Może prawiczkom w wypoku nie mieści się to w głowie, ale seks gdy już zaczniesz go regularnie uprawiać to nie aż taki big deal żeby podporządkować mu całe życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@KneelYouFool zgodze się. Tym bardziej że zapewne przystojni i ogarnięci nie robią z seksu "big dealu", bo regularnie go uprawiają z wieloma kobietami, zamiast z jedną.

Jedno nie wyklucza drugiego, ale żeby od razu się wiązać z pierwszą lepszą, bo jej się facet podoba? Może po prostu nie chcą się wiązać z nią?
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: mi szkoda czasu na dziewczyny, a nie pekluje co popadnie, bo jestem demiseksualny. Za dobrze poznałem Waszą naturę. Mam od groma koleżanek, które są ze mną całkowicie szczere. Pewnie dlatego, że większość zfriendzonowałem. Kiedyś byłem powiedzmy high tier normikiem, ale zaniedbałem się trochę.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Z tego co widzę po znajomych to wiązanie się z pierwszą lepszą to domena ludzi średnioatrakcyjnych (najczęściej pierwszy szkolny związek --> małżeństwo), atrakcyjni raczej trochę poprzebierali. Różni są ludzie, jeden musi być w związku cały czas więc bierze co jest, drugi może pozwolić sobie na trochę samotności więc szuka bardziej rozważnie. Kwestia upodobań i psychiki.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Bo ci drudzy są zwyczajnie rozpuszczeni. Wiesz jak to jest jak do kobiety spermi milion facetów. To teraz sobie wyobraź jak do 20% najprzystojniejszych facetów ślimaczy 80% kobiet. I oni będą mieli jakiekolwiek zasady jak mogą je zmieniać jak rękawiczki?
  • Odpowiedz
  • 0
@KneelYouFool mam podobne przemyślenia.

Ale bardzo atrakcyjni raczej mieli kilka dziewczyn na raz i później wybierali sobie. Albo nie i do dzisiaj mają coraz młodsze ¯_(ツ)_/¯

Ja z tych nieaktrakcyjnych i nieogarniętych, więc to nie są moje problemy życiowe.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: ponieważ , do związku u kobiety nie liczy się tylko wygląd , ponieważ wyznacznikiem wartości kobiety nie jest ilu facetów wysokiej jakości peklowała tylko ilu facetów wysokiej jakości chciało być z nią w związku. Kobietom łatwiej o seks ale trudniej o związek z wartościowym facetem. Dojrzałe emocjonalnie kobiety o tym wiedzą , a dziewczynki nie nie zależnie czy mają 18 czy 35 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz