Wpis z mikrobloga

Mirasy ogarnijcie fakt który jest prawdziwy :P.

Zachorowałem na covid nie szczepiony więc może gorzej przeszedłem ale jakoś poszło już zdrowy prawie ale lekarz mówi że będzie trzymać jeszcze ze 2 tygodnie bo mniej zjadliwy ale bardziej trzymający.

więc straciłem smak na 4 dni a akurat był czwartek i przygotowania do grilla rodzinnego, marynaty szły, czosnki, zapachy, smaki, nowości jakieś kulinarne z całego świata dla popisu od każdego z gości!, przyszła sobota impreza, pełno trunków własnej roboty zimowanych na lato obecne jakieś smaki ze świata bo ktoś gdzieś w dziczy był i przywiózł coś. Każdy pod zachwytem, mordy cieszą lepią się im od słodkości z jakiś wysp co nie wiem gdzie nawet są później wchodzą mięsa sałatki na koniec desery. Wszyscy wychodzą w niedziele pod wieczór do siebie ja pije kolejnego theraflu, ssę strepsilsa, płuczę zatoki irigasinem gardło glimbaxem....., jem płatki owsiane z wodą bo smaku nie ma a trza zjeść ale by energia szła na przeciwciała a nie na trawienie... ( nie było mnie w końcu z nimi bo chory byłem a planowaliśmy to prawie rok)

i uwaga !!!

budzę się dziś rano, dmucham nos po nocy, kupa glutów o barwie żółtej, myślę i #!$%@? i zaraz zapalenie bakteryjne wejdzie.
Ale???
nieee!!!!

organizm walczył jak rycerz pod Grunwaldem, idę do łazienki umyć zęby nakładam pastę wkładam do ust smutny jak żaba i nagle #!$%@? dostaje młotem w łeb!!!

#!$%@?, mięta...

odzyskałem smak i zapach ale nie wierze.
Pojechałem szybko do biedronki patrze a tam na paletach jeszcze przed wyłożeniem agrest kupuje i maliny są świeże biorę.

Wracam do domu biorę agrest wkładam do ust i rozgryzam w całości i gryzę iiii...

Upadłem na kolana jeszcze nigdy takiego aromatu nie czułem aż krzyknąłem jak prawdziwy Polak "O #!$%@?" i padłem na kolana.
Weszła malina i tutaj było gorzej bo się rozpłakałem jak to smakuje i jak mnie w nozdrza uderza ten aromat.

Morał:
Docenisz od nowa to co masz gdy to kiedyś stracisz i za tym zatęsknisz bo wiesz że to ci było naprawdę potrzebne w życiu.

#zycie #choroba #covid19 #feels #milosc #smierc #depresja
  • 2
@AleksanderRoz: Jeśli miałeś na tyle "wyposażony" organizm że szybko sobie poradził to teraz zaprzjaźnij się na miesiac z Zincas Forte (niedobór odpowiada za brak smaku) oraz ze sporymi dawkami wit D oraz C ponieważ z Twojego opisu wynika że organizm sie poddał czyli zużył to co miał i kleknął, także niewiele tam zostało czegokolwiek.
Nie, to nie żarty nie żarty ani szurskie teorie jesli nie chcesz powtórki.