Wpis z mikrobloga

@Chicoxxx66: natomiast jak mnie #!$%@? podpisywanie umów na które później się narzeka, pracowanie dla ludzi których się nienawidzi i robienie tego czego się nienawidzi 8 godzin dziennie.
Pracodawca zachował się źle to fakt bo większość miesiąca była przepracowaną natomiast premia jak sama nazwa wskazuje jest za coś, jeśli Twój tata ma wpisana w umowie premie za chorobowe to przepraszam że się czepiam.
@nairoht: Święte słowa! Najbardziej taka premia przydałaby się w budżetówce - tam to dopiero jest patologia i nadużywanie zwolnień lekarskich! W tym roku tylko w moim najbliższym otoczeniu trzech było na długotrwałym zwolnieniu bez jakichkolwiek wskazań. Krótszych "elek" nawet nie liczę. Każdy wie, nikt z tym nic nie robi. Nawet przełożeni, bo przecież to nie ich zakład pracy. Skala tych nadużyć i koszty jakie ponosimy my wszyscy są nie do ogarnięcia
@peszmerd lol, podoba mu się takie #!$%@?, zgodziłeś się to tak masz. Wyobraź sobie że są miasta wojewódzkie w których wszystkie większe firmy produkcyjne tak robią. I co? Zmienisz firmę to masz to samo. Zmienisz branże? Nie tak prędko. A wynika to z powszechnego walenia w #!$%@? przez #!$%@? robactwo. W jednej firmie na chwilę zdjęli te ujebywanie premii to oczywiście patusy zaczęły sobie weekendy długie robić itd. Szybko wróciło. Pewnie ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kusprzyk: to #!$%@? stamtad. Wyprowadz sie. Niech pato zyje i pracuje z pato. To jest serio proste w czasach UE. Ja sie nie zgodzilem i nie mam, ale wiazalo sie to z emigracja. Nie kazdy moze na to pozwolic, ale to nie jest niewykonalne.