Wpis z mikrobloga

Polak w Barcelonie albo w Realu to jest coś czego myślałem, że nigdy nie doczekam. Nie ma większych klubów na świecie. Może jeszcze Liverpool i Manchester United, ale to i tak półka niżej.


@pusiarozpruwacz: Ja jestem fanem Barcelony (obok Milanu), ale zawsze mnie dziwią takie opinie xD Barcelona to jeden z najważniejszych i najbardziej legendarnych klubów w historii piłki, ale nie wiem dlaczego miałby być półkę wyżej od pozostałych.

AC
  • Odpowiedz
@mie3tko: No niestety tak kolorowo nie jest. Na zmianę maja prawo wyboru meczu, a nie na zmianę puszczają Real/Barcelone. Może być tak, ze kilka kolejek z rzędu może być Realu albo Barcelony, zależy od terminarza
  • Odpowiedz
ale przed tym byli przez wcześniejsze 15 lat faworytem w każdym meczu (we wszystkich rozgrywkach), do którego wychodzili.

Najlepszy klub.


@meandmymonkey: No nie żartuj, przez te piętnaście lat to najpierw bardzo często dostawali w papę od Arsenalu, a potem od Chelsea, poza okresem 06-11 kiedy faktycznie co roku byli faworytem Premier League, w europie właśnie wjeżdżała Barcelona Guardioli, a zaraz potem mocny Real i Bayern, do któych MU nie miało
  • Odpowiedz
przecież on przechodził jako rezerwowowy Liverpoolu xd. Reina go posadził na dupie zaraz po finale LM.


@pusiarozpruwacz: Młody widocznie jesteś i nie pamiętasz. Reina już był zaklepany praktycznie przed finałem LM. Dudek praktycznie wygrał im finał (oprócz karnych wybronił dwie setki Szewczenki jakoś w 118 minucie) i w nagrodę hiszpański grubas sprowadził swojego ziomka, który na dodatek okazał się ogórem xD
  • Odpowiedz
@heming: ehe, Alaba ładnie podsumował takie stwierdzenia. Po prawie 10 latach pobytu w bayernie i przyjściu do Realu powiedział, że Bayern jest wielki, ale Real z barcą jest jeszcze większy, i że jak ktoś mówi inaczej to się nie zna :)
  • Odpowiedz