Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#mechanika #mechanikasamochodowa #samochody

Wymienili mi tarcze i klocki, po paru dniach zaczelo tłuc w prawym przednim kole. Nawet jak auto się toczyło to tłukło, udawało mi się stanąć i naciskając hamulec tłukło. Pojechałem spowrotem do mechanika i o tym im powiedziałem. Powiedzieli że to końcówki kierownicy czy cos takiego. Wymienili i dalej tłukło tak samo ale ciszej ale auto oddali XD. Po 30 minutach jazdy znowu zaczyna tak samo tłuc głośno no to pojechałem za jakiś czas znowu to wymienili jakieś uszczelki. Po wyjeździe było słychać ciche stukanie, teraz jakby nie słysze stukania ale głośne ocieranie o coś. No i nie wiem co robić, jeździć do skutku co się moja z celem czy czekać aż kiedyś jebnie. Jakoś mi się nie widzi wymienianie wszystkiego po kolei xD
  • 32
  • Odpowiedz
u mnie nie ważne jaka równość. Tłukło jak jechało, wolniej jedziesz wolniej stuka, szybko jedziesz to szybko stuka. Nawet 1km/h i słychsc było stukanie. Tylko że teraz mniej stuka a bardziej coś o coś zaciera


@CiemnaStronaCzlowiekaa: uj wie co to jak to tacy wymieniacze, to równie dobrze mogli Ci coś źle poskładać. Jak tłucze rytmicznie to pewnie coś z tarczami, klockami, piastą albo jak ktoś wyżej sugerował - coś siedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kacorek: do spokoju sprawdzę koło xD

@CiemnaStronaCzlowiekaa uciekaj od niego jak najprędzej,.robi ci bezsensowne koszty i nie bierze.za.to.zadnej odpowiedzialności

@seniorwykopek: No właśnie 1 auto i 1 raz mechanik i w dodatku z polecenia. Też dziwno było dla mnie że coś wymienili i oddali auto nie naprawione xD.

@CiemnaStronaCzlowiekaa: mechanik do zmiany. Ale możesz mieć łożysko koła do zmiany piastę albo przeguby (szczególnie przeguby hałasują, jak skręcasz). Łożysko z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CiemnaStronaCzlowiekaa: no to szukać s hamulcach. I tak jak pisali ludzie, u INNEGO mechanika. Ja jestem po telefonie do swojego, oddałem pożyczone auto od dziadka, facet mówi, że panie, całe hamulce z tylnej osi to był śmietnik, bo ktoś nowe szczęki założył na stare, pordzewiałe i kantujące bębny, olał stan tłoczków (ja w swoim aucie wykończyłem je z hukiem podczas jazdy, #!$%@? nie polecam, bo prawie się zesrałem ze stresu
  • Odpowiedz