Wpis z mikrobloga

@MandarynWspanialy: Porównaj sobie design tej 8ki z autami konkurencji z tamtych lat. Tak samo teraz styl BMW bardzo odstaje od innych marek. Jak dla mnie to krok w dobrą stronę i przełamanie nudy w wydaniu chociażby Audi. No i obiektywnie mi się podoba - znacznie lepiej niż np. MB GLS z nudnym mydelniczkowatym designem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bejro: @Zbieracz_kapiszonuf: z jednym zdecydowanie się zgodzę: beemki nie są i chyba nigdy nie były nudne. Można je kochać lub nienawidzić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja ogólnie jestem człowiekiem starej daty i jakoś w ogóle SUVy mi nie pasują. Tak samo jak współczesna stylistyka BMW. A SUVy od BMW to takie pokraki, że spokojnie mogłyby robić za dzwonnika z Notre Dame, gdyby tylko jakiś
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: no coz, ja akurat mam auto ktore facetom sie nie podoba(ale laskom wrecz przeciwnie) . X4. Jestem juz boomerem i suvy jako daily sa po prostu dla mnie wygodniejsze w uzytkowaniu(problemy z kregoslupem) ale jakies fajne coupe z #!$%@? na weekendowe wyjazdy ti bym nie pogardzil. W ogole bojowka bmw jestem(ale te nowsze raczej)
  • Odpowiedz