Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w bardzo małej mieścinie i tu jedynie znam jedną dziewczyne co ma 24 lata, która jest jeszcze wolna i nigdy chłopaka nie miała. Niestety średnio mi sie podoba z wyglądu. Nigdy nie nosi ubrań podkreślających figure, zawsze szerokie ubrania. Ona jest lekko "puszysta", okrągła twarz, masywne nogi itd Raz jak się wpatrzyłem to zobaczyłem nawet lekki mały wąs. No i dlatego średnio mi sie podoba, nie mój typ. #pytanie czy warto wchodzić w związek? Bo sam już 28 lat i nie zapowiada się nic, mała mieścina i nie mam szans poznać żadnych dziewczyn. Później tylko starość i #samotnosc Za czasów szkolnych też nie było jak poznać, bo prawie same chłopy były, a jak jakaś już była dziewczyna to oblegało ją ciągle kilku dynamicznych chłopów.
Co myślicie o tym? Zarywać do niej?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d1e2c092022bdb5cf1c599
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Z deszczu pod rynnę chcesz się wpakować. Jeśli laska jest taka jak opisujesz to pokazuje niewerbalnie, że chyba nie wszystko jest okej. Jeśli rzeczywiście masz chęci to zagadaj, ale raczej bym nie liczył na fanfary, że to #szaramyszkadlaanonka tylko raczej lekko autystyczna, opóźniona laska z brakiem podstawowej higieny. Nie pozwól aby ci sperma zalała mózg. Niech Bóg ma Cię w opiece.
Pobierz HausHagenbeck - @AnonimoweMirkoWyznania: Z deszczu pod rynnę chcesz się wpakować. Jeś...
źródło: comment_1657973262zUfQgewZxT7PhPWJHbEQEQ.jpg