Wpis z mikrobloga

Kacapy coś tam znów przebąkują, trochę dziwne, że nie wrzucają zdjęć zdobytego sprzętu, co może sugerować fejka.

Wcześniej w sieci pojawiły się pogłoski, że do dyspozycji armii rosyjskiej trafiła amerykańska wyrzutnia rakiet HIMARS MLRS.

Nasze źródła właśnie potwierdziły te informacje. Nie ma jeszcze informacji, czy instalacja HIMARS MLRS została zdobyta w walce, czy też została sprzedana przez skorumpowane ukraińskie wojsko, ale w tej chwili instalacja jest już w Rosji.


Jeśli HIMARS jest w dobrej kondycji, to taka strata może stać się dość wrażliwa dla Stanów Zjednoczonych. Badanie instalacji przez naszych rusznikarzy może nie tylko zastosować amerykańskie technologie w swoich opracowaniach, ale także pozwolić nam opracować sposoby ich przeciwdziałania.

#ukraina
  • 13
Przecież wiadomka ze wujek sam wie gdzie są i co robią xD w najgorszym przypadku został by zhimaraowany odjeżdżając na lawecie
@cotidiemorior: tak, nowe wytyczne dostałem i 50 rubli za wpis xD. Wrzuciłem w ramach "ciekawostki" ponieważ od kilku dni kacapy grzeją temat, jakoby Ukraińska armia miała sprzedać HIMARSa. A tutaj już niby nie sprzedany a zdobyty w inny sposób i niby potwierdzone. Ale bez zdjęć uważam to za fejka i tak też napisałem we wpisie.