Wpis z mikrobloga

Czyli wygląda to tak:

Main event: TBA vs TBA**
Co main event: Xayoo vs Konopski (debiutant)
TBA (debiutant) vs TBA
*
Błoński vs Dubiel 2
Tańcula vs Jaca 2
Tańcula vs Muran 2
Sarius (debiutant) vs Wrzosek
Franio (debiutant) vs Paramaxil (debiutant)
TBA (debiutant) vs TBA (debiutant)**
Takefun vs TBA*

*Rywalem Takefuna prawdopodobnie będzie Filip Zabielski
Druga walka ma być skierowana bardziej pod dzieci. Kiedyś pisałem że w piosence Team X 3, gościu śpiewał żeby stawiać na niego na Betclic oraz że będzie dym na konferencji. Być może zestawili go z jakimś tiktokerem albo youtuberem również z kontentem pod dzieci.
* Walka El Mayo vs Pasut. Obstawiam że mogli coś zmienić i dać ich walkę gdzieś pod koniec. Oczywiście nadal nie wiemy czy Majewski zawalczy akurat na 15, ale wszystko wskazuje że tak będzie. Dodatkowo nie wiemy czy to akurat Pasut może być jego rywalem.
**** Mistrz gry wspominał że Lil Masti vs Linkiewicz będzie walką wieczoru.
Nie ukrywajmy że będzie to walka, która ma wyłonić najlepszego kobiecego freaka. Dodatkowo może być to walka o pas, chyba że Lil Masti będzie w Fame na jedną walkę to nie widzę tego jakoś. Szczerze, patrząc na wcześniejsze walki wieczoru, wcale nie zdziwi mnie Lil Masti vs Linkiewicz jako walka wieczoru.

Ps. Nie bierzcie tego wszystkiego na poważnie, są to tylko wpisy losowego wykopka.
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Jozek1: Walka Linkiewicz vs Lil Masti nie powinna być o pas Fame, skoro ta druga nie jest zawodniczką federacji. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby utworzenie symbolicznego pasa, choć nieco poważniejszego od "pasa króla".
  • Odpowiedz
@Jozek1: wymieniłeś 10 walk a będzie 9, natomiast będzie więcej niż 18 zawodników więc jakaś walka 2v2, 2v1 ma być z tego co mówił Wardęga
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_ No walka jest Tańcula vs Murany jeden po drugim. Złożyłem kartę walk z tego co wiadomo i krąży ostatnio w necie. Nawet nie spojrzałem że jest 10 pojedynków. Więc pewnie jeden pojedynek z tego wypadnie, pytanie który? Bo wszystko się ogólnie zgadza z ostatnimi przeciekami i faktycznie wychodzi na to że będą 10 walki
  • Odpowiedz