Wpis z mikrobloga

Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych do stycznia włącznie zaoszczędzę ponad 20 tysięcy, drugie tyle myślę wziąć w kredycie normalnym, dorzucić z 2-3 tys. od siebie i kupić sobie jakiegoś fajnego SUVa, bo zawsze o tym marzyłem. Widzę, że do 45k można złapać Q7, Tuarega, a czasami nawet Cayenne w niezłym stanie. Najlepiej diesel, chociaż w tym ostatnim przypadku może to być niemożliwe, a nie powiem - jakoś mnie te Porsche kusi. Coś jeszcze z marek premium warto obserwować? Ważne, żeby kupić zadbany egzemplarz i potem faktycznie nie wyrzucać za dużo kasy na eksploatację. Jeżdżę raczej krótkie trasy.

#audi #volkswagen #porsche #motoryzacja #samochody #pytanie #finanse #pytaniedoeksperta #pracbaza
teddybear69 - Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych ...

źródło: comment_16578653328UuxRuCkAlMrhOJ4TVfmuP.jpg

Pobierz
  • 95
Silnik z Lambo jest w S6 No przeca to tylko lac paliwo bo tanie konie


@pablosik: Lambo srambo, przecież u mnie w wiosce powiatowej lambo służy do koszenia rowów służbom miejskim. To żaden prestiż jeździć autem z silnikiem producenta traktorów.
Mówię ci bierz benzynke v8 w prosiaku, szkoda diesla na miejskie trasy.


@KopecyFan: Mmm pamiętam jak 12 lat temu wkurzałem się, że w mieście spalanie to było 25L i co chwila na stację się jeździło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viollu: Lexusy są przereklamowane. Może i komfortowe, ale niezabezpieczone jakoś mocno przed korozją, a wraz z Toyotami są kradzione na potęgę gdzieś do Afryki i na Wschód. Nawet kilkunastoletnie auta. Było nawet kilka znalezisk na głównej.