Wpis z mikrobloga

Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych do stycznia włącznie zaoszczędzę ponad 20 tysięcy, drugie tyle myślę wziąć w kredycie normalnym, dorzucić z 2-3 tys. od siebie i kupić sobie jakiegoś fajnego SUVa, bo zawsze o tym marzyłem. Widzę, że do 45k można złapać Q7, Tuarega, a czasami nawet Cayenne w niezłym stanie. Najlepiej diesel, chociaż w tym ostatnim przypadku może to być niemożliwe, a nie powiem - jakoś mnie te Porsche kusi. Coś jeszcze z marek premium warto obserwować? Ważne, żeby kupić zadbany egzemplarz i potem faktycznie nie wyrzucać za dużo kasy na eksploatację. Jeżdżę raczej krótkie trasy.

#audi #volkswagen #porsche #motoryzacja #samochody #pytanie #finanse #pytaniedoeksperta #pracbaza
teddybear69 - Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych ...

źródło: comment_16578653328UuxRuCkAlMrhOJ4TVfmuP.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@KopecyFan: 1000 ma starczyc na olej, klocki i hamulce? No f.. way. Same tarcze + klocki na czesciach wyjdzie wiecej. Chyba ze montujesz chinskie, z drewna. Ale wtedy tez moze byc ciezko by starczylo na olej i filtry w tej cenie..
3lata temu za porzadny komplet hamulcow na przod do skody w rozmiarze 344 poszlo ponad tysiak na czesci. No chyba ze chcesz wlozyc byle co, gdzie 2-3hamowania z wiekszej predkosci
  • Odpowiedz
Cayenne, diesel, krótkie trasy i znajdują się ludzie co odpowiadają na to poważnie. Boże miej nas w opiece (,)


@Nutaharion: Ba, mireczek @krzyzakp nawet poważnie przeanalizował i poddał w wątpliwość mój kosztorys wstepnego serwisu xD
  • Odpowiedz
@dexterpol takie smoki będą sporo palić... Jakiś przeciętny silnik wystarczy, mało robię kilometrów


@teddybear69: Przecież mało jeździsz a z wakacjami kredytowymi dasz radę a sąsiadom dupa pęknie. Także bierz benzynę i nie bierz lpg bo niszczy silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz