Wpis z mikrobloga

Żyjemy w matrixie - zaledwie dzień po bohaterskiej pomocy polityków Niemieckich którzy załatwili zmianę stanowiska UE ws. blokady tranzytu do Kaliningradu ten zwierzak Putler w ramach wdzięczności nap* rakietami w centrum miasta oddalonego setki kilometrów od linii frontu bez żadnego znaczenia strategicznego/wojskowego/jakiegokolwiek i zabija sobie cywilów - jednym słowem dokonuje zbrodni wojennej poniżając ustępstwa UE. No rzygać mi się chce jak widzę co te day z Niemiec wyrabiają. Przecież to jest kalka wydarzeń z lat 30 XX wieku tylko napastnik na wschodzie. Ja naprawdę odnoszę wrażenie że Niemcy byliby gotowi miesiąc po zakończeniu działań zbrojnych odpalac NS2 bez żadnych skrupułów.

Wiem winni są ruscy i tak właśnie jest ale ta hipokryzja klasy politycznej na zachodzie to jest wisienka na wielkim gównie o nazwie rosja. Brzydzi mnie że można być tak bezmyślnym i kulić ogon przed dyktatorem w XXI wieku.
Wkurzyłem się totalnie na ta niemoc - nie ma szans na odpłacenie ruskim bo przeciez najważniejszy jest dialog itp. Bzdety które zaraz uslyszycie od części ważnych zachodnich polityków.
Gdyby nie wujek zza Oceanu to byśmy właśnie negocjowali z ruskimi żeby nie Napier*** po Warszawie.
()
#wojna #ukraina #zbrodnieputina
Pobierz
źródło: comment_165781484643sQZ2yryhGp8nFoPxNq77.jpg
  • 14
@orzech552: Nie byłbym aż tak ostry - ale byłoby miło gdyby Państwa zachodu gniotly ta łysa gnide z Moskwy za każdym razem gdy wychyli łeb poza swoją granicę. A narazie odnoszę wrażenie że plan strategiczny Niemiec na bycie hubem gazowym w ramach rewolucji energetycznej się wysypał więc robią dokładnie to na co Putin liczył a więc rozbijają jedność zachodu wykonując niezrozumiale ruchy, klucza w zasadniczych kwestiach i lobbują by szybciutko wrócić
Przecież to jest kalka wydarzeń z lat 30 XX wieku tylko napastnik na wschodzie.


@Sebastix: Napastnik ze Wschodu uaktywnił się 17 września. W '39 było dwóch agresorów, więc żadna to kalka.