Wpis z mikrobloga

ch**a tam zrezygnują. Będzie podobnie jak z Gillette, Boltem i wieloma innymi firmami bojkotowanymi przez prawaków xD


@PrzeKomentator: gdyby 'prawaki' (nienawidzę tego określenia tak samo jak lewactwo) poznawali świat tak by zabrnąć do disney landu to nie byliby prawkami. Poznawanie świata szybko leczy z konserwatyzmu
Poznawanie świata szybko leczy z konserwatyzmu


@malinq: zależy kogo, tego noblisty (pokojowa nagroda Nobla za działalność) który pomagał w Afryce np, nie wyleczyło.

Albert Schweitzer (1875 – 1965) was an Alsatian who dedicated his life to alleviating the suffering of Blacks in Africa, likely due to his Christian convictions.

I have given my life to try to alleviate the sufferings of Africa. There is something that all white men who have
@malinq: Znasz taki cytat Dukaja?

(...) natężenie emocji po stronie globalistów, progresistów jest większe, jako że postrzegają oni zwycięstwa drugiej strony – czyli przerabianie rzeczywistości politycznej pod rzeczywistość kulturową bąbli konserwatystów, lokalistów – jako nie jedynie szarpnięcie liny "fiction" / "non-fiction" w przeciwną stronę, ale cofanie czasu, złamanie dogmatu historiozofii. Wszak Postęp jest nieunikniony, i oni znają jego kierunek. Wejrzeli we flaki Bytu.


Więc to trochę jakby wtem zmieniono tabliczkę mnożenia
@Usmiech_Niebios: nie i nie obchodzi mnie to co ktoś tam kiedyś powiedział.

Szczególnie jak porównuje rozwój społeczny do tabliczki mnożenia. Jak ktoś używa takich porównań lub cytuje kogoś kto używa takich porównań to dla mnie sam się wypisuje z dyskusji.

Rozwój jest zmienną. Matematyka jest stała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzeKomentator: "Podczas lockdownów ludzie troszeczkę ograniczają czynności higieniczne (xDD??) jak golenie, depilacja"

To, że ty ograniczasz czynności higieniczne, bo lubisz śmierdzieć, nie znaczy że wszyscy tak zaczęli robić xD
@Blaskun: Ja miałem solidną pobudkę kilka lat temu. Można w pewnych granicach sprzyjać jednej konkretnej grupie, ale jawne antagonizowanie i sranie na klientów, którzy nie wspierają ultralewactwa to już przesada. Obecnie dla zasady nie kupuję wielu produktów i nie korzystam z usług wielu firm. I zalicza się do nich również Disney.
@PrzeKomentator Jako zwolenik wolnego rynku na pewno popierasz to, że pracodawca może sobie zatrudniać kogo chce, tak? Więc jeżeli firma będzie chciała zatrudniać tylko białych mężczyzn, bo tak, to popierasz coś takiego?( ͡º ͜ʖ͡º)
mam nadzieję, że wyrazisz również poparcie suwerennej decyzji tych konsumentów na wolnym rynku, którzy zrezygnują z usług tej prywatnej firmy,


@el_loco_crooliko: tak się składa, że jak zawsze głównie #!$%@? o takie rzeczy dają tylko w internecie oburzone prawaczki, które parki rozrywki Disneya odwiedzą całe NIGDY, bo najdalsza podróż jaką są w stanie wykonać to z piwnicy do kibla.