Wpis z mikrobloga

Nigdy tak na prawdę się nie wyszalałem. Lata nastoletnie ulotniły się niczym wiatr. Nie przeżyłem żadnych nastoletnich miłości, seksów z koleżanką na wagarach z 2 pierwszych lekcji czy przyjaźni. Nigdy nie byłem na 18stce. 18stki oglądałem na story na snapie jak rówieśnicy się bawili. W liceum walczyłem sam ze sobą żeby się nie #!$%@?ć. Nigdy nie wróciłem najbany w wieku 15 czy 16 lat do domu, tak jak to robili ci moi "fajni" rówieśnicy, którzy teraz żyją na przywoitym życiowym i społecznym poziomie.

Po obronie licencjatu nie wiem kompletnie co zrobić ze sobą, ale czuję w kościach że ta młodzieńcza bestroska się skończy i pozostanie już smutna dorosła codzienność, na którą nie jestem gotowy. Mam 23 lata ale czuję się jakbym mial max 18 tylko że żyję jak 80 letni dziadek, wegetując już z dnia na dzień. Hedonizm, którym tak chciałem żyć umarł pod naporem smutnych wydarzeń i marazmu życia i pozostała jedynie anhedonia. Oprócz krótkiego epizodu z 16 latką 2 lata temu i domówek na studiach, które polegały głównie na waleniu wódy i niczym innym nie mam żadnych wspomnień. Pusta młodość, stracona młodość. Jak w czasie przerw między zajęciami ludzie ze studiów opowiadali swoje przygody z gimnazjum czy szkoły średniej to siedziałem cicho i w głębi umierałem. Błagałem los żeby nikt nie spytał mnie o moje przezycia, bo nawet na szybko nie bylbym wtedy w stanie cokolwiek naklamać. Żadnych wyjazdów ze znajomymi nad jezioro czy na weekend nad morze, bo ich tak na prawdę nigdy nie miałem. Tylko siedzenie w samotności przed kompem i myśli samobójcze. Żadnych radości z życia.
Umarłem tak na prawdę już dawno w wieku ok 19/20 lat. Ale czekam z pochówkiem zapewne do 80, bo u mnie w rodzinie długo żyją, chyba że kiedyś w okolicach 30stki będzie magik, ale pewnie to sie nie wydarzy, bo nie mam na to odwagi. #!$%@? ze mnie.
#wspomnienia #rozowepaski #niebieskiepaski #licbaza #studbaza #takbylo #psychologia ##!$%@? #zwiazki #seks
Felixu - Nigdy tak na prawdę się nie wyszalałem. Lata nastoletnie ulotniły się niczym...

źródło: comment_1657765462Ww7Qshqbcq3Qj2OYVE7i0C.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Felixu: Nie ma w tym wszystkim, żadnej reguły. Pomyśl ile samobójstw procentuje pośród tych osób, które w teorii wykorzystywały każdą okazję. Twój żal względem tego co nie zrobiłeś, mój wobec tego, co #!$%@? zrobiłem. Efekt taki sam. Walę piwo pod jaskrawy monitor i smutno, i żałuję i wstyd.
  • Odpowiedz
@Noniusz: nigdy nie bylo 15 latki, byla tylko 16 latka o ktorej wiele razy pisalem. I wszelkie kontakty z kobietami zaczęły sie na 20 lvlu dopiero, wiec na dzisiejsze realia to upośledzenie. Z resztą od dluzszego już czasu gnije w piwnicy bez jakichkolwiek juz szans na zmiane tego. Widać dla mnie już sie skonczylo
  • Odpowiedz
wszelkie kontakty z kobietami zaczęły sie na 20 lvlu dopiero, wiec na dzisiejsze realia to upośledzenie.


@Felixu: to i tak lepiej niż ja. Swoją szesnastkę poznałem mając 25 lat. Wcześniej nic. Niby dalej z nią jestem, już prawie 2 lata, ale czuje się jak 100% przegryw, bo zmarnowałem całą młodość.
  • Odpowiedz
@Felixu: niee, julką bym jej nie nazwał. Kochana dziewczyna z niej i całkiem ogarnięta jak na swój wiek. Niestety ze słabą przeszłością. Ale coś za coś, "normalna" 16-latka nie poleci na 9 lat starszego chłopa 5/10.
A poznałem ją na gg.

W ogóle ciekawie obserwować, jak się zmienia przez ten czas jak jesteśmy razem, tak jakbym ją wychowywał. Choć z drugiej strony to przerażające, bo mam wrażenie że nie jest już
  • Odpowiedz
@Felixu: w ogóle jestem w #!$%@? sytuacji, bo z jednej strony chciałbym młodszą, na chwilę, a z drugiej szkoda mi popsuć mój względnie udany związek, bo raczej na kolejny taki nie mam już szansy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
, którzy teraz żyją na przywoitym życiowym i społecznym poziomie


To jak sie pokazuja na instagramie ma bardzo malo wspolnego z rzeczywistoscia, a sporo z nich lata tym swoje problemy
@Felixu: polecalbym wyjazd, do innego miasta, kraju, moze jakas wyspa w cieplych krajach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: No elo przegrywie. Właśnie opisałeś moje życie, tyle że ja nie miałem jeszcze insta i fejsa i żadnych epizodów z młodymi siksami.
Żyłem tak sobie do 34 poziomu, wśród swoich hobby i dopiero wtedy postanowiłem znaleźć różowego i wyjść z przegrywu.
Wyeb fejsa i insta i zacznij żyć, a nie ciągle porównywać się do innych. Siemka leszczu ( )
  • Odpowiedz
@Noniusz: Instalowałem w tamtym roku. Było martwo. Jedyne co przyszło to powiadomienie ze w 2014 wyłącza archiwum xD
Wiec coś ci się tutaj nie klei, bo co dopiero takie osoby jak ja które korzystały z gg 17 lat genu tam nie siedza, a co dopiero 16 latka która nawet nie wie co to jest gg xD
  • Odpowiedz