Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu znalazłem na chaturbate Rosjankę, która według daty urodzenia na stronie skonczyla 18 pare dni wcześniej. Natomiast z wyglądu miała takie max 15 lat. Takiego maratonu masturbacyjnego jak wtedy to chyba nigdy nie miałem. Możecie mnie nazwać, zwyrolem, efebofilem, tak macie do tego prawo, ale takiego walenia jak wtedy miałem zapewne nigdy sami nie doświadczyliście. Czy kłamała z datą urodzin? Nie obchodzi mnie to, jeśli tak to problem administracji tej strony, a ja co zwaliłem i widziałem to moje :)
#rozowepaski #prokuratorboners #seks #chwalesie
  • 20
@el_luchador: z policji? Przecież w Polsce 15 latka jest całkowicie legalna. Pytam się poważnie. Zauważyłem że czasem w sklepie czy na plaży zwróci na mnie uwagę jakaś 15-18 latka, wyglądam całkiem nieźle więc to możliwe jest, ale nie wiem jak do takiej zagadać
@Edenes: nawijaj im makaron na uszy, że masz 20-22 lata to powinna sie jakaś trafić. Jak chodziłem jeszcze do technikum to było sporo julek, które sie spotykały z facetami starszymi od siebie pare lat. Znam jednego gościa, który w wieku około 25 lat znalazł se 15 letnią julke i są razem 2 lata
@John_Ufolud: wydaje mi się, że nie ma sensu kłamać. Co jej potem powiem? Że poklamalem ją i jesteś starszy? Wydaje mi się, że fajnie byłoby znaleźć taką z daddy issues bo dla takiej nie ma różnicy czy ma się 21 lat czy 24 czy 27
@John_Ufolud: na pewno bardzo ciężko znaleźć. Jednak mając 22 lata poznałem 15 latke, która miała właśnie ewidentne daddy issues. Spotkaliśmy się raz na żywo , poznałem ją na stronie "zapytaj" pamiętam że jak przejrzałem jej profil z ciekawości to miała dwa tematy założone na temat tego, że ma 15 lat i zakochała się w 28 latku który traktuje ją tylko jako znajomą. Co ciekawe to mentalnie była dojrzalsza niż przecietna 15