Wpis z mikrobloga

Jak to nigdy? Zagadaj z pierwszą lepszą osobą pracującą na SORze. :-)


@MalaHelenka: dokładnie, moje pięć dni na sorze: masa alkusów, co chcą się zabić, pacjent co sam sobie amputował palce, kolejny który poderżnął sobie gardło nożem od pyrek, babka co spuchł jej (dodam że w chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) palec i nie może zdjąć obrączki. Na wykopie to jednak zaskoczenie. :D
O to i tak, że nie wyciągałaś nic z odbytu to fenomen.


@MalaHelenka: ... ugryzę się w język bo coś mi się przypomniało. xD Swoją drogą, 15 lat temu od kolegi lekarza dostałam piękne zdjęcie rentgenowskie - kolega koledze przypadkiem włożył do odbytu pojemnik na cygaro, co gorsza - aż esicę wyprostowało. xD
@PachneImbirem: Tak, na pewno włożył mu to przypadkiem, przynajmniej nie umiem sobie wyobrazić takiego przypadku. Swoją drogą to ciekawe jak ludzie tłumaczą się z różnych przedmiotów w tyłku. No już mogliby wprost powiedzieć "No kurde, chciałem poeksperymentować, nie miałem do tego dildo/wibratora no i masz" :-))).
@MalaHelenka: zalezy - ostatnio mialem dwa przypadki gdzie laska wprost powiedziala "wyjmijcie i chce z powrotem, bo taki buttplug to sporo kosztuje" i 80 letniego dziadka z wielkim dildo w dupie ktory wprost powiedzial, ze ma w dupie dildo, jakos trzeba sobie radzic, ale od 5 dni nie srał i chętnie by wrócił do tej aktywności xd