Wpis z mikrobloga

Stalowa psycha chadów xDDD

Jeden z popularniejszych youtuberów z branży fashion/look/lifestyle/dating z kwadratową szczeną Brett Maverick zrobił sobie transplantacje włosów, bo mu lekkie zakola wyszły xD

Oczywiście we wcześniejszym filmiku zakłada maskę i #!$%@?, że nazywajcie mnie łysolem, #!$%@? mnie to i nie rusza, no dawajcie xD (tutaj), a 4 miesiące później już jest w klinice u turasa xD

Już nawet nie wspomnę, że pewnie ta jego linia włosów nawet z zakolami jest w najatrakcyjniejszym top 10% populacji męskiej globalnie. Ale bluepillowiec się osrał, bo już wygląd lekko zmieniony, pewność siebie nie ta, prime odchodzi xD

Niech ktoś mu powie "Po prostu bądź pewny siebie, bro" XD

Nie wyśmiewam problemu, żeby była jasność. Nakreślam tylko po raz kolejny hipokryzję społeczną.

"Wygląd nie ma znaczenia, po prostu bądź pewny siebie, bro. Liczy się charakter" mówi chad/high tier normik.
Ten sam chad/high tier normik po pierwszych oznakach łysienia - Yes it is true, I got a hair transplant in Turkey!

Tyle warta jest ta wasza pewność siebie, look to wszystko, a mentalnie chady po glow downie nie różnią się od #przegryw

#blackpill #podrywajzwykopem #lysienie #chad #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #redpill #bluepill
MarteenVaanThomm - Stalowa psycha chadów xDDD

Jeden z popularniejszych youtuberów ...

źródło: comment_1657729870moyfyVJCQv0YD2YVNqfmKa.jpg

Pobierz
  • 28
@CloudSpanner wlasciwie to mozna dodatkowo wyciagnac wnioski ze sa ludzie u ktorych ich pewnosci siebie, samopoczucie I wartosc buduja tylko na swoim wygladzie a jak wiadomo uroda przemija I zostajemy z niczym.
@Szczuroskoczek_: @MarteenVaanThomm: @biceps35: Ja uważam że nie istnieje nic takiego jak pewność siebie jest tylko pozycja społeczna. Gdy jesteś pewny siebie ale nie masz wystarczających umiejętności, zasobów czy pozycji społecznej by tą pewność siebie uargumentować to jesteś wtedy pozerem i ludzi będzie to irytować. Co więcej będzie to budziło nienawiść i chęć rewanżu za wychylenie się ponad swój potencjał.