Wpis z mikrobloga

Mój ulubiony memik ostatnimi czasy. Szczególnie mocno pan w kapeluszu kojarzyć się może z panem #elonmusk który dość niedawno miał seryjkę wpisów na twitterze, na temat spadku dzietności, oraz jaki on jest zajebisty bo narobił ich 9 czy tam 10.
#antynatalizm #childfree #antykapitalizm #nieruchomosci
KacapRemover - Mój ulubiony memik ostatnimi czasy. Szczególnie mocno pan w kapeluszu ...

źródło: comment_1657706518MdYgYx8WGaWJAuAAQdm70b.jpg

Pobierz
  • 52
@KacapRemover: sytuacja młodych ludzi, którzy dopiero teraz mogą/chcą się usamodzielnić, jest obecnie tragiczna, nie można tego interpretować inaczej. Ja sama mam świadomość, że uciekłam spod topora jeżeli chodzi o ceny mieszkań i miałam w tym wszystkim mnóstwo szczęścia. Dodajmy jeszcze, że oprócz chorych kosztów kredytu/wynajmu, system oczekuje, że będziesz sobie sam odkładał na emeryturę, najlepiej leczył się prywatnie, i miał gromadkę dzieci.
Pozdrawiam
@KacapRemover szukanie wymówki.

Po pierwsze nie trzeba wynajmować w Warszawie, tylko pod Warszawą i wtedy koszty to ok 1500 - 2000

Jeżeli masz 3 netto, to poczekaj rok, dwa i będzie 4k. Potem możesz wynająć mieszkanie pod Warszawą za 2 i poznać kobietę.

No chyba ze król pracując za najniższa krajową chcę od razu 40m² w fajnej dzielnicy
@OlekAleksander ok, to inaczej, pracuj ciężej, postaraj się, szukaj lepiej płatnej pracy, dorabiaj na uberze i w końcu pensja wzrośnie.

W Lidlu po roku dwóch można mieć 5 k brutto...
@Mac02:

szukanie wymówki.

Po pierwsze nie trzeba wynajmować w Warszawie, tylko pod Warszawą i wtedy koszty to ok 1500 - 2000

Jeżeli masz 3 netto, to poczekaj rok, dwa i będzie 4k. Potem możesz wynająć mieszkanie pod Warszawą za 2 i poznać kobietę.

No chyba ze król pracując za najniższa krajową chcę od razu 40m² w fajnej dzielnicy


Tak, tak. I będzie tracić 2h na dojazdy w jedną stronę. I na
@TheKirghizLight no ale za 5 k można wynająć mieszkanie pod Warszawą za 1500, poznać partnerkę która tez ma 5 k w Lidlu i to juz 10k daję, czyli jakieś 7 netto.

Jak ktoś chcę zarabiać więcej i więcej to studia i kursy i ciągle samokształcenie