Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12: w dupie mam już ten hazard. Narazie to ja muszę to spłacić jakoś chociaz w połowie, bo bedzie dramat. Mam ponad 20 tys. do splacenia za te wszystkie chwilowki. Jak mi się uda jakoś z tego wyjsc, to nie wroce już do hazardu
@Whaadahell: juz dawno bym nie grał, ale narobilem sobie dlugow i musialem grac żeby to splacić. Już mnie to dawno przestało bawić. Ale fakt, jestem skłonny pojsc na terapie, tylko kurde jakos musze splacic to chociaz w czesci
@Wypopkowicz moj kolega to po nocach po lydzuach chodzil i chciał kase pożyczać. Przyjachal z zagramanicy #!$%@? wszystko co zarobil i od ludzi zebrał by sie odkuc. Finał finałów teraz nie gra ale to juz psychiczny wrak na lekach stracil żonę dziecko w sumie wszystko co miał i chodzi teraz i ludzi zaczepia ale nikt z nim jie chce gadac bo kazdy myśli ze znowu kase bedzie chciał pożyczyć, a on juz
@Wypopkowicz: Chwilówki to najgorsza opcja bo odsetki #!$%@? szybko rosną - już lepieć mieć 2 x tyle do spłacenia ale w zwykłym banku.

Zadzwoń do jakiegoś Kruka niech Ci to jakoś rozdzielą tak abyś mógł to spłacić i skończ z hazardem (idź do terapuety) bo Cię to wykończy całkiem.
@Wypopkowicz: swoją drogą co to za pytanie jak szybko dostać 3 tys? Lol

Gdyby to było takie proste od ręki to ja bym nie chodził do roboty, a Ty byś się nie #!$%@? w hazard :/.

#!$%@? sytuacja bracie, mam nadzieję, że wyjdziesz z tego i wyciągniesz odpowiednie wnioski, a nie wrócisz do hazardu "bo teraz się uda"