Wpis z mikrobloga

Ehh. Strasznie mnie boli, że nie ma we Wrocławiu już hipermarketów 24h. Uwielbiałem chodzić na zakupy o 3-ciej w nocy, gdy nie ma ludzi. Można było wtedy spokojnie poprzebierać w promkach, poprzymierzać jakieś ciuchy, czy bez skrępowania pół godziny zastanawiać się, czy wziąć ten jogurt ze skrobią modyfikowaną, czy bez. W dodatku do dowolnego sklepu dojeżdżało się w 15 min, bo nie stało się w tych cholernych korkach.

Eh.

#wroclaw
  • 64
Leclerc działa siłą rozpędu bez najmniejszych planów rozwoju sieci.


@chapiesz__czy__chrapiesz: Przede wszystkim w E.Leclerc to każdy market jest indywidualnym biznesem i każdy działa jak chce, francyza dotyczy jedynie marki (reklama) i centrali zakupowej żeby negocjować ceny u dostawców, reszta każdy hipermarket jest indywidualnym biznesem. Także nie wkładałbym ich do jednego wora z Carrefourem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MalowanyPtak: może i nie ma już z nami tesco, ale są za to niedziele niehandlowe, więc ilość polactwa na m2 jeszcze bardziej wzrosła

@dopeboiYSL: przez inflację mocno spadła. Kiedyś w godzinach szczytu w piątek czy w sobotę to do kasy czekałem min 15 minut. Teraz podchodzi się od strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ehh. Strasznie mnie boli, że nie ma we Wrocławiu już hipermarketów 24h. Uwielbiałem chodzić na zakupy o 3-ciej w nocy, gdy nie ma ludzi. Można było wtedy spokojnie poprzebierać w promkach, poprzymierzać jakieś ciuchy, czy bez skrępowania pół godziny zastanawiać się, czy wziąć ten jogurt ze skrobią modyfikowaną, czy bez. W dodatku do dowolnego sklepu dojeżdżało się w 15 min, bo nie stało się w tych cholernych korkach.


@MalowanyPtak: PRACOWNICY SKLEPÓW