Wpis z mikrobloga

@presburger: w mojej ocenie gość już jedzie na całość, i tak jest już skompromitowany a jak będzie pieprzył o 100k już niedługo a się to stanie to wyjdzie z twarzą i będzie jako guru nr 1, a jak się nie uda to trudno i tak już jest klapa więc na jedno wyjdzie xD
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus:

i chłop zniknie


zniknie i wróci jako kołcz (którym już zresztą był) albo inny charyzmatyczny przywódca, tacy ludzie zawsze wracają xD

Tak samo było z Mateuszem Grzesiakiem który zasłynął z wulgarnych nauk uwodzenia kobiet, potem się przekwalifikował na porządnego psychologa xD

Albo ten typ z sukces.pl na YouTube, też kiedyś robił porady z tantry i uwodzenia, potem przeniósł się na sprzedawanie chłamu z chin i sumplementów a teraz został kołczem
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: pieknie krótko ich podsumowałeś, dokładnie tak było. kiedys dawno temu pamietam jak ten z sukcesu nie chciał zdradzac czym handluje itd. a tajemnica poliszynela było ze jest jakims tam brunetem od podrywania. a masz moze jakies materiały na garncarza z dawnych lat? nlp, itd. lata jakis screen w małej rozdzielczosci. z checia rzuciłbym okiem. zreszta jego wizerunek jako spec od finansow/krypto jest tez sprytnie obmyslany na bazie wczesniejszej dzialalnosci. dobrze
  • Odpowiedz
a tajemnica poliszynela było ze jest jakims tam brunetem od podrywania


@presburger: w latach 2007-2008 na "rynku uwodzenia" górował Adept Marcin Szabelski, on często wspominał o tzw "brunecie" że rucha mnóstwo kobiet a jego podstawową zasadą było ruchnięcie do 3 randek, kiedy laska mu nie dawała po 3 randce to olewał i szukał kolejnej xD

Dopiero 10 lat później okazało się, że tym brunetem był sukces.pl xD

lata jakis screen w
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: w 2013/2014 było łatwiej bo nie było zalewu tych farmazoniarzy którzy jedyne co robią to mącą ludziom w głowie i naciągają na hajs. Z drugiej strony rynek był bardzo świeży i nie było wiadomo jak się to rozwinie przez co był większy strach.

Generalnie gdy wróciłem w 2021 to największą szkodę zrobili mi youtuberzy, robiąc po swojemu byłbym duużo więcej na plus. Stąd rozumiem tych doświadczonych czemu youtuberów tak hejtują,
  • Odpowiedz
@presburger: jakieś tl.dw? czy klasycznie niby dołek ale wg. garncarz indykator jeszcze nie było dołka bo się grubasy nie nachapały i nie było przegrzania ulicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emjot86: wiem, widziałem, to sa pomowienia zazdrosników i hejterow. na zamknietym webinarze kamil pokazywał w jakich znojach powstawal jego wskaznik. ja mu wierze. tamten wskaznik choć podobny jest #!$%@?. ten kamila jest dobry.
  • Odpowiedz