Wpis z mikrobloga

Mojej siostrze w #lublin skradziono rower. Kradzież miała miejsce 10.07.2022 w bloku przy ulicy Narutowicza.

Siostra studiuje i pracuje dorywczo, z pieniędzy jakie sobie uzbierała kupiła rower i po miesiącu rower ktoś ukradł...
Rower jest charakterystyczny przez załamanie ramy przy kierownicy.
Dodatkowe znaki charakterystyczne: rower ma przetarty lewy pedał oraz lewą rączkę kierownicy, żółto-czarne zapięcie rowerowe, rączkę na bidon oraz światła jak w pierwszym komentarzu.
Dla osoby, która pomoże namierzyć rower przewidziana jest nagroda.
Mirki, Mirableki jeżeli mieszkacie w Lublinie to dajcie znać jeżeli natkniecie się na ten rower.

Liczę na #wykopefekt

#zlodzieje #rower
Pobierz ehCzyJestWolnyJeszczeJakisFajnyNick - Mojej siostrze w #lublin skradziono rower. Krad...
źródło: comment_1657645340YAPmvAr0NkL8ChJCpiyMpX.jpg
  • 54
@ehCzyJestWolnyJeszczeJakisFajnyNick: dlatego ja nauczony takimi historiami kupiłem sobie kiedyś rower używany za kilka stów, którego nikt nie chciałby ukraść. Jeździłem nim 2 lata, a później sprzedałem i git.
Jeśli chodzi o rowery to złodziejstwo jest chyba wszędzie (jak byłem w UK, to ukradziono moim znajomym dwa rowery w centrum miasta, w środku dnia), bo to trochę jak biznes jeśli złodzieje działają przez lata w przemyślany sposób. Dlatego też kupno nowego roweru
Na.jakim zapięciu trzymała rower?


@qaluhilak: Czytając opis w pierwszym poście:

Dodatkowe znaki charakterystyczne: rower ma przetarty lewy pedał oraz lewą rączkę kierownicy, żółto-czarne zapięcie rowerowe,


odnoszę wrażenie,że zapięcie było ozdobą, czasem używaną pod marketem.
Bo po co zapinać, skoro są takie "zabezpieczenia":

klatka z domofonem, za bramką (zamykaną za każdym razem) za bramką 2 wejścia do mieszkań