Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, warto wydać około 110-120,000 złotych na Hyundaia Bayona z 2022 (benzyna i automat, pełne wyposażenie)?
#hyundai i30 kosztuje już drożej i chyba nie ma wielu zalet nad Bayonem.

W tym przedziale cenowym zastanawiała mnie jeszcze #kia (Rio, Stonic lub Ceed, ale odpadają - brak automatów), #toyota (Aygo i Yaris są dla mnie zbyt ciasne), #skoda (Fabia lub Scala - ale podobno są usterkowe) i #honda (ale Jazz jakoś skromnie się prezentuje, choć ma plus bycia hybrydą). Innych hybryd w tym przedziale cenowym raczej brak. :(

Co bralibyście do tej kwoty? Tylko wygodne nówki w automacie, benzyna lub hybryda, z bogatym wyposażeniem wspomagającym jazdę.

#pytanie #motoryzacja #samochody #auto #samochod #auta #zakupy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd9737463b88d729112ae6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, warto wydać około 110-120,00...

źródło: comment_1657641956qwc7jVqZLmqYhTdKDt1c2D.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@kogi: dawno takich głupot nie czytałem. Sugerujesz, że mało kto będzie patrzył na to, że samochód ma lepszą tapicerkę, kamery, podgrzewane siedzenia itp i będzie wyceniony podobnie jak inny model bez tego ? To przefiltruj otomoto.
  • Odpowiedz
@czohracz: Nie do końca dobrze mnie zrozumiałeś. Niro w podstawowej wersji jest już dobrze wyposażone - automat, klimatyzacja automatyczna z elektronicznym panelem obsługującym multimedia, zegary elektroniczne, android auto/car play, światła led, hamulec reczny z funkcją autohold, felgi aluminiowe, kamera cofania. Jeszcze kilka lat temu takie wyposażenie to był luksus w aucie tej klasy. Poza tym uważam, że lepiej wybrać takie niro w tej "bieda" wersji niż dobrze wyposażonego bayona z turbo
  • Odpowiedz
@kogi: ok przepraszam. Faktycznie pisałeś o segmentach, a czytając na szybko zrozumiałem, że o markach i że np. lepiej kupić gorzej wyposażone BMW niż lepiej wyposażony Hyundai bo na wyposażenie nikt nie patrzy.
  • Odpowiedz