Wpis z mikrobloga

Byłem na weselu, taki gdzie większość ludzi klasa średnia i wyższa powiedzmy (prawnicy, lekarze, biznesmeni itd.).

Był tam jeden typek ok. 30stki, który najmocniej utkwił w pamięci. Doskonale skrojony garnitur, wystylizowany pofarbowany zarost, brwi, fryzura, wszystko zrobione, idealnie dopasowane okulary, zegarek, buty..... i #!$%@? dosłownie ciało, wzrost i rysy twarzy dziecka 14 letniego xD

No dramat po prostu. Siedział z nami przy stoliku, gadał nawet do rzeczy, ale patrzyłem na niego i nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że typ wygląda jak 14 latek ze 167-170 cm wzrostu, który przykleił sobie brodę i założył mini garniturek szyty specjalnie dla niego na miarę, bo inaczej musiałby kupić chyba w 5 - 10 - 15. Wyglądał jak mini dorosły człowiek, którego można wziąć pod pachę i pójść do domu.

No #!$%@? jak tak można wyglądać xD? Szerokość barków to chyba z 40 cm i nieproporcjonalnie duża głowa, która mogłaby zakryć 1/3 powierzchni chłopięcego drobnego torsu xD

Dłoń to miał taką, że jak mi podał to się bałem żebym przy normalnym uścisku jej nie złamał.

Tak bardzo chciał dobrze, a tak bardzo przegrał. Laska od niego o głowę wyższa, robiła co mogła żeby ukryć tą różnice, oczywiście ona na płaskich butach, a on na takich 7 cm podbiciach xD. Jezu jakie to było wszystko abstrakcyjne xD

Typ coś w stylu ogólnie tego chłopca Macierewicza.

#wzrost #blackpill #wzrost #przegryw #wesele
s.....u - Byłem na weselu, taki gdzie większość ludzi klasa średnia i wyższa powiedzm...

źródło: comment_16576070385S2aVfN7DbSTT8IUhebj3p.jpg

Pobierz
  • 55
@Sajko_gang: Większość 14latków 180cm? Wahając się bodajże w okolicach 178-183cm w wieku 14 lat byłem chyba z 8 najwyższy na jakieś 70 chłopa z mojego rocznika, a moje gimnazjum było wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sikalafou:

- gościu nie czuł się zmoggowany przez bywalców wesela? podczas gadki, w mowie ciała?
- nie maskował kompleksów, np. przechwalając się, popisując się na parkiecie, pierwszy do zabawy, w piciu, jak to mają w zwyczaju niższe typy?
- nikt z gości nie startował do jego laski?
@spiegelglas: ad.1. ciężko stwierdzić, nie obserwowałem go jakoś szczególnie, tyle co przy stoliku jak siedzieliśmy
ad.2. narzekał na polski system podatkowy i jak ciężko tu rozkręcać biznes (co właśnie czynił)
ad.3. nie, to było ultra kulturalne wesele, klasa średnia-wyższa. Nie było małpich zachowań typowych w stadach #!$%@? mariuszy spawaczy, monterów czy innych operatorów.