Wpis z mikrobloga

Byłem na weselu, taki gdzie większość ludzi klasa średnia i wyższa powiedzmy (prawnicy, lekarze, biznesmeni itd.).

Był tam jeden typek ok. 30stki, który najmocniej utkwił w pamięci. Doskonale skrojony garnitur, wystylizowany pofarbowany zarost, brwi, fryzura, wszystko zrobione, idealnie dopasowane okulary, zegarek, buty..... i #!$%@? dosłownie ciało, wzrost i rysy twarzy dziecka 14 letniego xD

No dramat po prostu. Siedział z nami przy stoliku, gadał nawet do rzeczy, ale patrzyłem na niego i nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że typ wygląda jak 14 latek ze 167-170 cm wzrostu, który przykleił sobie brodę i założył mini garniturek szyty specjalnie dla niego na miarę, bo inaczej musiałby kupić chyba w 5 - 10 - 15. Wyglądał jak mini dorosły człowiek, którego można wziąć pod pachę i pójść do domu.

No #!$%@? jak tak można wyglądać xD? Szerokość barków to chyba z 40 cm i nieproporcjonalnie duża głowa, która mogłaby zakryć 1/3 powierzchni chłopięcego drobnego torsu xD

Dłoń to miał taką, że jak mi podał to się bałem żebym przy normalnym uścisku jej nie złamał.

Tak bardzo chciał dobrze, a tak bardzo przegrał. Laska od niego o głowę wyższa, robiła co mogła żeby ukryć tą różnice, oczywiście ona na płaskich butach, a on na takich 7 cm podbiciach xD. Jezu jakie to było wszystko abstrakcyjne xD

Typ coś w stylu ogólnie tego chłopca Macierewicza.

#wzrost #blackpill #wzrost #przegryw #wesele
s.....u - Byłem na weselu, taki gdzie większość ludzi klasa średnia i wyższa powiedzm...

źródło: comment_16576070385S2aVfN7DbSTT8IUhebj3p.jpg

Pobierz
  • 55
@sikalafou: nie wiem, jak dla mnie musisz mieć bardzo niską samoocenę skoro mierzysz wzrokiem tak dokładnie każdego typa w swoim towarzystwie. Nawet laska nie miała takich problemów by z nim być, za to ty jako facet masz na tyle kompleksów by napisać taki wysryw o zupełnie obcym ci gościu na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD
No albo lubisz chłopców - nie oceniam, ale wynikałoby że też ci się nie podoba, więc
Jak średni wzrost to 177cm u Polaków, to jak większość może mieć powyżej 180cm? Mocno przesadzacie


@prawilnik: Oceny 1, 6, 6, 6, 6. Średnia 5. 4 oceny powyżej średniej, 1 ocena poniżej.
Co do wzrostu Polaków i przykładu z ocenami - Kaczyńscy - mówi to Panu coś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jacob_seven: a to mało takich związków? Pewnie w wieku <20 lat to inaczej wygląda ale tak 25-35 to zazwyczaj kobiety są atrakcyjniejsze od swoich facetów.

#!$%@? 3/4 polskich mężczyzn wygląda jak pół dupy zza krzaka. Z 3-5% może jest przystojnych. Nie starczyłoby przystojnych dla wszystkich kobiet.