Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier tak jak ktoś napisał, ja dodam od siebie że mało użytkowane samochody to może być mina. Miałem a nawet od dwóch miesięcy mam takiego 11 letniego forda co dziadek nim zrobił 80 tysięcy km. Zaczniesz używać codziennie i tak jak u mnie: wspomaganie padlot, klima padła, teraz układ CR kuleje.. niski przebieg w starych samochodach wcale nie jest taką zaletą.
@Czarny_Klakier prosta matma: skonfrontuj tą fabie z posiadanymi samochodami, ty najlepiej wiesz co potrzebujesz, akceptujesz, musisz mieć w swoim samochodzie. Jeśli to jest 1.2HTP to słabizna, natomiast jeśli to jest 1.4MPi, 1.9tdi to już całkiem całkiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarny_Klakier: zależy czy ma klimę, bez klimy będzie ciężko w pieniądzu który cię zadowoli. Podobna historie mam, zostawiłem sobie jako trzecie zapasowe bo się od kilku lat nie chce popsuć xD to jakiś gruz się przewiezie, to psa bez obawy o siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ilość Januszy proponującą 50% ceny, targująca się bo "panie ten odprysk na drzwiach zaraz zacznie rdzewieć" jest dramatyczna