Wpis z mikrobloga

EJ XD Pamiętacie, bejbe bejbe i cały hejt na tą piosenke jak i wykonawcę, a w Polsce głównie z powodu dłuższych włosów bibera? Sam takie nosiłem na długo przed tym jak pojawił się Justin, a po tym gdy zyskał popularność, miałem lekko mówiąc przeyebane, bo stado baranów zaczęło wyzywać mnie od bibera i naśmiewać sie ze mnie. Polska cywilizacyjnie była w szarej doopie, (zresztą nadal jest) choć dłuższe włosy wróciły do łask. Ehh to były czasy XD BEJJJBEE BEEEEJBEEE OOOOOAAAA BEEJBBEEE
#feels #modameska #niebieskiepaski #nostalgia #muzyka #justinbieber #kiedystobylo
Pobierz Frygus96 - EJ XD Pamiętacie, bejbe bejbe i cały hejt na tą piosenke jak i wykonawcę, ...
źródło: comment_1657524135vpWlZjNg5RcF6EYnmi5CZY.jpg
  • 17
@LeniwiecPracoholik: Tak, moja siostra z mamą kupiły płyte, i w samochodzie leciało tylko to XD Pamietam to jak dziś, jeszcze w tedy w Polsce nikt nie wiedział kto to bieber a ja już byłem katowany jego muzyką, chyba zadziałało bo po czasie polubiłem i podłapałem pasje rodziny XD
@Frygus96: Ja zawsze miałem beke z hejtowania tej piosenki i Biebera. A dlaczego? W radiu nie pamiętam żeby jakiejś Esce leciała, czy czego tam się słuchało za dzieciaka. Sam jakoś nie byłem zainteresowany by na YouTube sobie posłuchać - nie moje klimaty. A ludzie srali dosłownie jakby na każdym programie w TV leciała, w każdym sklepie, na kazdej stacji radiowej itd. Do dziś nie słuchałem nigdy całego tego utworu. Więc jak
@Tami: Wiadomo że większość hejtowała bo podążali za innymi, choć sam uważam że bejbe nie jest zbyt fajną piosenką, to już np cały album my world jest dla mnie kozacki
@Frygus96: Oczywiście, że tak. Doskonale pamiętam ten czas i paradoksalnie jak sam kiedyś to wyśmiewałem dziś zdarza mi się tego słuchać (dobrze wchodzi zwłaszcza pod wpływem alkoholu), ale człowiek był wtedy inny młodszy głupszy bardziej zamknięty i podatny na środowisko. Bardzo podoba mi się również ta świąteczna piosenka z Mariah Carey All I Want For Christmas Is You gdzie uważam, że jest to no przepotężne. Aczkolwiek uważam, że hejt na jego
@Miszcz_Joda: Proponuję zauważyć w tym miejscu, że ogólnie duża część naszego społeczeństwa ma wręcz taką bardzo dziwną tendencję do tego, aby być negatywnie nastawionym do tego co jest nowe lub modne niezależnie od tego co i kiedy to jest, ale przynajmniej w moim odczuciu na szczęście to już się coraz bardziej zmienia.