Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w Kw na pewno tej przestrzeni nie ma.

@KromkaMistrz: W KW nie ma, ale w każdym ogłoszeniu każdego pośrednika oczywiście że jest dodana do powierzchni 'po podlodze' razem z piwnica garażem i balkonem ¯\_(ツ)_/¯
@KromkaMistrz: Masz rację, przepraszam. Takie generalizowanie jest nie do obrony.
To nie jest żadne usprawiedliwienie, ale tego typu uproszczony komentarz jest po prostu wyrazem #!$%@? na, nagminne niestety, oferty takie czy takie.

A swoją drogą, jak myślisz, jaki jest odsetek mieszkań ze skosami bez zawyżanej powierzchni w ogłoszeniu?
@running: w 1 jestem slepy albo skosow w ogole nie ma.w drugim jesli faktycznie wszystkie wymiary sa po podlodze podane - to sie wszystko zgadza. Bo jeszcze trzeba kilka m2 na kuchnie dodac. nie ma planu wiec ciezko powiedziec.
EDIT: czekaj, faktycznie, po podłodze - a nie użytkowa. No cóż...
w 1 jestem slepy albo skosow w ogole nie ma


@KromkaMistrz:

Powierzchnia mieszkania 57m2 natomiast garaż + pom. pod klatką schodową 26,30 m2.

w drugim jesli faktycznie wszystkie wymiary sa po podlodze podane - to sie wszystko zgadza


No właśnie się nie zgadza.

Poddasze (35m2 po podłodze)


Nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale wg mnie to jest bardzo proste. To co chce wiedzieć kupujący przy pierwszym kontakcie z ogłoszeniem