Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 64
534 968 + 71 = 535 039

Dzień pierwszy naszej wycieczki. Wybraliśmy się PKP do Szczecina i stąd mamy zamiar objechać trasę wokół Zalewu Szczecińskiego i od Świnoujścia, w którym mam nadzieję, że jutro się już znajdziemy robić R10. Dzisiaj bez szaleństw, ale wg planu nocka w namiocie u naszego zachodniego sąsiada. Ale od początku... Nie było tak łatwo, dlatego że zgubiłem nie wiem i nie wiem gdzie siatkę z siedzeniem na podróż pociągiem. Przez 6h jazdy siedzieliśmy o suchym pysku i głodni przyglądaliśmy się innym podróżnikom, którzy mieli co jeść xD Jeszcze przed wyjściem z pociągu zamówiliśmy 45ke capriciose, która dała mocy na resztę dnia. Trasa? Najgorzej chyba było wyjechać ze Szczecina, nie lubimy poruszać się rowerem po dużych miastach. Potem cały czas oznakowana ścieżką - wzdłuż Zalewu Szczecińskiego aż do granicy. Po niemieckiej stronie około godzinka jazdy - droga jak na razie bajlando.

#rowerowyrownik #rower #bikepacking

Skrypt | Statystyki
Mauupa - 534 968 + 71 = 535 039

Dzień pierwszy naszej wycieczki. Wybraliśmy się PKP ...

źródło: comment_16574882384DeE5pSnMAfYJ7u28moKdq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kask będzie tańszy niż wstawienie nowych zębów


@krabozwierz: xD a co ma kask do zębów? Mają w pełnych kaskach jeździć po ścieżkach? Po za tym kask na rowerze nie jest obowiązkowy.
  • Odpowiedz