Wpis z mikrobloga

@Bulbulator9009 różowa miała nowego junaka Rx one. Po sezonie sprzedaliśmy go w tydzień.

@Mari_anna motocykl polecam, ale od razu mówię że jest wysoki i ciężki. Z tym że teraz różowa na jeszcze wyższy i cięższy a dodatkowo zamiast obniżać to sobie podniosła kanapę.

Skąd takie mity że musi być lekki i niski?
@AdamES Obczytalam się w internety i tak prawią. Mam 174cm wzrostu więc u mnie wystarczy żeby nie był dla faceta 190cm.


@Bulbulator9009 Ceny powalają w ogłoszeniach... a ja się na tym nie znam więc jest ryzyko że kupię jakiś szrot. A gdybym miała brać coś nowego takiego to co?
@Bulbulator9009: Niby gdzie? Jak to ty zaczynasz #!$%@?ć, że coś byś w jeden dzień sprzedał, bo ci napisałem, że #!$%@? głupoty xD Zanim swoje kupiłem, to kilka tych "markowych" oglądałem i po zakupie swojego tamte jeszcze do jesieni wisiały na OLX xD

A gdybym miała brać coś nowego takiego to co?


@Mari_anna: Sprawdź ceny Yamahy i KTM. Sprawdź, co możesz dostać do 10 tysięcy od PIERWSZEGO właściciela, z papierami.
@Zielony34 Oo, zerknąłem na Otomoto i rzeczywiście. Już bardziej opłaca się zrobić pełne A i kupić 500+...

@Mari_anna Po szybkim przejrzeniu rynku, imho albo kup max paroletniego chińczyka, albo wypożycz ze 2-3 maszyny i przetestuj je na jakichś krótkich trasach.
Potem zrób pełne A i kup "dorosły" odpowiednik sprzętu, który Ci się spodoba.Zwłaszcza jeśli poza samochodem masz też już doświadczenie na rowerze to błyskawicznie obędziesz się z motocyklem i będzie Ci brakować
@Aramil: Ceny 125 przez popyt #!$%@?ło konkretnie.

Druga kwestia, że jazda na 125 coś tam da z doświadczenia, ale jak się wsiądzie później na 500+ na placu i wyjeździ te 3-4h, to człowiek zaczyna dostrzegać, jak wielkie wady ma 125 i jak NIEBEZPIECZNY może być to motorek, bo wydaje nam się, że jest bajecznie prosty w prowadzeniu, przez co z czasem na zbyt wiele możemy sobie pozwalać.

Junak jest sensowny, Romet
@Zielony34:

Serwis nie istnieje. Slyszałem to już z kilku źródeł i nawet dziewczyna tutaj, na wykopie pisała, że ma zajebiste problemy.

"Słyszałem"
Co słyszałeś? Że jak pojedziesz do serwisu to oni tam piją kawę i nie naprawiają motocykli? Czy nikt nie sprzeda ci części? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet nie wiedzialem że motorki są aż tak drogie w Polsce. Nowy 125cc w Meksyku to 20k peso czyli niecałe 5k PLN. italika.mx
Czy nikt nie sprzeda ci części? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: Nie. Jakość leży i kwiczy i czasem problem jest z częściami, bo na przykład nie ma na stanie, nie mogą zamówić. Serwisanci są powiedzmy często "z łapanki", ale to się tyczy każdej marki, która nie ma ASO, tylko importerów. Benelli podobno lepiej z drugiej ręki wziąć, ale trzeba mieć na uwadze słaby dostęp do części serwisowych.