Wpis z mikrobloga

Jesteś dzieckiem i prawo jazdy na cokolwiek to odległa przyszłość. Nie mylę się prawda?


@eiaculatiopraecox: czemu dzieckiem? Jak mieszkasz w miescie gdzis jest dobra komunikacja to auto jest prawie zbedne. Co innego na wsi - tam jest niezbedne. Ludzie maja rozne potrzeby. Ilosc chociazby parkingow w miastach jest ograniczona. Jakby kazdy teraz sobie kupil auto bo moze i ma prawko - to bys stala w kilometrowych kolejkach gdziekolwiek.
@Poludnik20 zaparkowałem kiedyś pod blokiem babci, duży wyciek ze skrzyni, jak odjeżdżałem to dziadek z okna na mnie bluzgał - kto Panu prawo jazdy dał?? Czy Pan jest normalny? Na szczęście złom sprzedany, stary 9-letni ulep. Nigdy więcej żadnego samochodu.
@Poludnik20: Przypomniałą mi sie sytuacja jak sąsiad spruł sie do mnie jak spuszczałęm wode destylowaną z chłodnicy na kostke pod blokiem, a jego samochod za kazdym razem zostawiał plamy po oleju. Ogolnie za kazdym razem jak coś robiłem przy samochodzie pod blokiem to były wielkie pretensje, że mam na serwis jechać. Żal dupe ściskał bo jeździł starym lanosem.