Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SobanDELUX: SBM przyjęło model biznesowy, gdzie ludzie de facto decydują z kim podpisują kontrakt za pomocą SBM starter. Więc masz rację - ich nowi artyści wpisują się w obecne trendy, ale to nie jest tak że oni im każą to robić
  • Odpowiedz
@Zakimar:

To ja zacznę od tego bananowego dziecka bogatego tatusia


Zajebisty argument xD. Ból d--y o to, że nie każdy jest z biednej i bezzębnej patologii jak ty
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa największym debilizmem jest szeregowanie ludzi na podstawie wieku. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w dorosłym życiu wiek ma się nijak do bycia idiotom. Tak jak powiedziałem dalej robisz z siebie pajaca Azor.
  • Odpowiedz
@Ktoszczak: oj ma sie mam sie xd jak mialem te twojej gowniackie 20x zastanawialem sie czemu w wielu ogloszeniach powaznej pracy wymagaja ludzi 25+, jak skonczylem te 25 lat zaczalem rozumiec xD a im dalej w las tym bardziej to widze, tez zrozumiesz
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa takie myślenie jeszcze bardziej pokazuje jakim totalnym idiotom jestes. A co ciekawe nie wiesz ile mam lat, a p--------z totalne głupoty. Jeżeli uważasz że opłacalna wiedza w pracy idzie z wiekiem znaczy że jesteś faktycznie mentalem psa.
  • Odpowiedz