Wpis z mikrobloga

@Ktoszczak Po pierwsze to mówimy o wiedzy i doświadczeniu w pracy a ty zaczynasz mieszać. Więc tak, w znakomitej większości kafelkarz z 15 letnim doświadczeniem lepiej wykona swoją robotę niż 25 letni właściciel firmy transportowej.

Więc jak widzisz - nie popadaj w skrajności, trzeba porównywać ludzi z tej samej branży i wtedy praktycznie zawsze osoba starsza będzie lepsza, i to nie jest żadna ujma czy wysmiewanie młodszych, doświadczenie przychodzi z wiekiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@na_czilku: +1, OIO czy nowej płyty jakoś przelotu nie łapie, ale OKI jest jak mówisz dobrym MC, traczki jak 98 czy ta płytka z Nearem to rzeczy do których sobie czasem wrócę, ale widać rozwija się, niech próbuje, nie musi mi się przecież wszystko podobać xD
  • Odpowiedz
@nn1upl: a czy ja zabraniam słuchać komuś czegoś co lubi? Chciałem jedynie sprawdzian kto wśród współczesnych "talentów" jest najbardziej antagonistyczny, w sensie wywołuje takie odczucia
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: słuchałem kilku innych piosenek i kompletnie mi się nie podobają. Próbuje nieudolnie podrobić Eminema i jego styl, moim zdaniem.

Poza tym jego zachowanie jest żenujące i mnie wkurza.
  • Odpowiedz