Wpis z mikrobloga

@Zakimar: Oki. Zaraz pewnie ktoś napisze, że zamknięta głowa, ale jako w jakiś sposób od bardzo dawna aktywny mniej lub bardziej uczestnik kultury hip-hop. Totalnie nie rozumiem fenomenu popularności postaci tego człowieka w naszym kraju. Ktoś zaraz pewnie się znajdzie i napisze, że nie rozumiem bo zapewne nie słyszałem jego piosenek i nie znam jego twórczości. No wręcz przeciwnie właśnie dla tego nie rozumiem jego fenomenu typ ma infantylne teksty
Cztero0404 - @Zakimar: Oki. Zaraz pewnie ktoś napisze, że zamknięta głowa, ale jako w...

źródło: comment_1657355712v5n448wlwsNjP1oyJ5CMt9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@grobowadama: Zapomniałem jeszcze on. Moim zdaniem generalnie ma kilka dobrych tracków, ale problem jest taki iż w pewnym momencie chyba coś mu się totalnie odkleiło. Jest to zwykły zakompleksiony grubasek który na trackach swojego czasu mówił, że hejt go nie rusza a później nawijał o gucci bo go ludzie cisnęli na glamrapie (wiem bo byłem jedną z tych osób) później zaczął być mega ''tolerancyjny'' bo mu się to zaczęło opłacać,
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Mam dokładnie takie same odczucia odkąd stał się modny ten cały ruch bedoesiar, to coraz bardziej mnie to irytuje. Po prostu ta jego cała nowa otoczka wydaje mi się być nieszczera i strasznie sztuczna.
I ciężko jest nie słyszeć o tym jak wszędzie słychać "bedoesiara wie co chce i będzie to miała".
  • Odpowiedz