Wpis z mikrobloga

Studiował lub studiuje ktoś może na informatyce na #wsb we #wroclaw ? Od lipca zaczynam tam studia na licencjackie i zastanawiam się jacy tam są ludzie. Bardziej #!$%@?, piwniczaki i te sprawy czy ludzie mimo, że IT to są grupy, które regularnie imprezują/piwkują/socjalizują się. Nie ukrywam, że bardzo bym chciał mieć fajną paczkę znajomych ze studiów, z którymi mógłbym robić powyższe + w sumie fajnie by było laskę sobie znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to pewnie nie na informatyce, tylko z innego kierunku na tej uczelni.
#studbaza
  • 5
@FantaZy:

Połowę najlepszych kolegów/znajomych poznałem na studiach na Informatyce.

@unitrax: I tak i nie, miałem przypadki, że np. z typem cały czas się chodziło na piwo w czasie studiów, siedziało w przerwach razem i gadało itd. a potem nagle kontakt się urwał ale w większości dalej mam kontakt z masą osób ze studiów.

@plawio: Na pewno nie jest tak, że 100% to nerdy w okularach jak na jakimś filmie.
@plawio: Tak jak wspomniał @Murasame: raczej na WSB chodzą ludzie tylko dla papierka (szczególnie zaocznie), mało osób tutaj ma ochotę się socjalizować, co jest w sumie zrozumiałe. Ale ogólnie na Informatyce studiują takie osoby jak na innych kierunkach, przeświadczenie, że informatycy to antyspołeczne cyborgi to mit