Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę. Jeśli załóżmy spotykałabym się z niebieskim, który oświadczył się swojej ex ale im nie wyszło i teraz jest ze mną, to gdyby mi się oświadczył pierścionkiem zaręczynowym, który byłby znacznie tańszy od tego, który dał swojej ex, to bym się wkoorwiła, a gdyby mi powiedział, że "ex się oświadczyłem ale gunwo to dało i obiecałem sobie, że przy następnej dziewczynie tego błędu nie popełnię" czyli mi by się nigdy nie oświadczył, dla zasady bo nie, to nie wiem czy związek z kimś takim miałby sens.

To tak jakby samodna madga #p0lka , która ma z chadem dziecko ale się rozstali, poznała następnego faceta, który chciałby mieć dzieci i temu następnemu "beciakowi" powiedziałaby, że "nie chcę z tobą dziecka, bo ja już więcej dzieci mieć nie chcę, bo jedno mi już wystarczy" xD

Co ciekawe, jeśli niebieski nigdy żadnej się NIE oświadczył, to i ja nie oczekuję oświadczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I uważam, że nie jestem materialistką.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #niepopularnaopinia #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 87
@jogabonito00:

Jeśli Facet dla swojej ex wydał 2000zl na pierścionek a mi dał jakiś za 600zl to daje mi sygnał, że dla niej się poświęcił, bo mu na niej zależało, a mi dał byle co na od3,14rdol. Czyli mu nie zależy. Po co być z kimś komu nie zależy?