Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę. Jeśli załóżmy spotykałabym się z niebieskim, który oświadczył się swojej ex ale im nie wyszło i teraz jest ze mną, to gdyby mi się oświadczył pierścionkiem zaręczynowym, który byłby znacznie tańszy od tego, który dał swojej ex, to bym się wkoorwiła, a gdyby mi powiedział, że "ex się oświadczyłem ale gunwo to dało i obiecałem sobie, że przy następnej dziewczynie tego błędu nie popełnię" czyli mi by się nigdy nie oświadczył, dla zasady bo nie, to nie wiem czy związek z kimś takim miałby sens.

To tak jakby samodna madga #p0lka , która ma z chadem dziecko ale się rozstali, poznała następnego faceta, który chciałby mieć dzieci i temu następnemu "beciakowi" powiedziałaby, że "nie chcę z tobą dziecka, bo ja już więcej dzieci mieć nie chcę, bo jedno mi już wystarczy" xD

Co ciekawe, jeśli niebieski nigdy żadnej się NIE oświadczył, to i ja nie oczekuję oświadczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I uważam, że nie jestem materialistką.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #niepopularnaopinia #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 87
  • Odpowiedz
@jogabonito00: napisane jak bait ale poglądy prawdziwe, poruszyłam ten temat kiedyś na żywo z jednym znajomym.

Po prostu gest to bezinteresowne sprawienie ukochanej przyjemności. Jeśli dla swojej ex był w stanie wydać dużo pieniędzy, to znaczy, że kochał. Skoro kocha następną, to następnej też się tak poświęci, da gest. Jeśli jednak jest sparzony poprzednim związkiem i nie zamierza dawać gestu i się poświęcać dla następnej, bo myśli, że jest taka sama
  • Odpowiedz
I nikt mi nie wmówi że jest inaczej.


@AlienFromWenus: Nic nie trzeba wmawiać.
Sama piszesz: "gdyby mi się oświadczył pierścionkiem zaręczynowym, który byłby znacznie tańszy od tego, który dał swojej ex, to bym się wkoorwiła"

Liczy się gest, czy koszt?
  • Odpowiedz
od poczucia, że nigdy nie dorównam byłej lasce niebieskiego, że jestem od niej gorsza i nie zasługuję na nic.


@AlienFromWenus: mniejsze cycki, płaska dupa i siano w głowie.
Z czym do ludzi ...
  • Odpowiedz
Skoro kocha następną, to następnej też się tak poświęci, da gest. Jeśli jednak jest sparzony poprzednim związkiem i nie zamierza dawać gestu i się poświęcać dla następnej


@AlienFromWenus: "gest" dla kolejnej dupy?
A po co?
Ruchać ile wlezie, jak się znudzi, lub zacznie robić jazdy wymienić na młodszy model.
  • Odpowiedz
@lexico: no bo skoro dla ex zrobił gest to logiczne, że następnej też się należy, jeśli jest normalniejsza od poprzedniej? Oczywiście jeśli nie jest borderką, psychiczną materialistką, koorwa itp ale normalną dziewczyną, to z jakiej paki ma być traktowana tylko jak worek na spermę mimo że ex tego faceta o dziwo zasłużyła na pierścionek? XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: przecież on poświęca tobie całego siebie... przecież ty jesteś inna niż jego ex, inna niż wszystkie, nie jesteś materialistką prawda? on poświęca to co najcenniejsze - SIEBIE, na pewno to doceniasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nic ci się nie należy. Jeśli porównujesz się do jego byłej to ty robisz błąd. Jeśli on robi coś inaczej niż ze swoją byłą to robi to po to, aby było inaczej. Jak pewnie zauważyłaś z byłą mu nie wyszło, a tylko głupi robi to samo licząc na inny efekt, aczkolwiek w przypadku ludzi można robić dokładnie to samo i otrzymać inny efekt, bo każdy człowiek jest inny. Jednak te
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: sądzę że w związku najważniejsze jest połączenie umysłów i i partnerstwo , zajebista zabawa , a najważniejsze jest to żeby zasypiać i budzić się koło osoby która daje nam radość w życiu i której radość dajemy my. A to czy pierścionek ma szafir diament, rubin , czy to zwykła obrączka ze srebra czy złota nie ma znaczenia , jak się ludzie kochają to i z metalu wystarczy.
  • Odpowiedz
to logiczne, że następnej też się należy


@AlienFromWenus: tu nie ma nic z logiki

ale normalną dziewczyną

te normalne to potrafią dopiec gorzej niż te "nienormalne".
A jak do tego dojdzie "mamusia" (przyszła teściowa), to można się pochlastać.
Dziewczyna może się uważać za normalną, ale to nie znaczy, że taką jest.

to z jakiej paki ma być traktowana tylko jak worek na spermę

Może lubi?

mimo że ex tego faceta o
  • Odpowiedz
gest to poświęcenie czegoś swojego, części siebie, w tym i pieniędzy.


@AlienFromWenus: NIE.
Za pieniądze to mogę kupić panienkę na weekend.

Ty mylisz zaangażowanie pieniężne z miłością (materialistka).
Tak myślą nowoczesne kobiety, a tak nie jest.

Nie ma sensu też inwestować w kobietę, jeśli nie jest twoją żoną.
  • Odpowiedz
gdyby mi się oświadczył pierścionkiem zaręczynowym, który byłby znacznie tańszy od tego, który dał swojej ex, to bym się wkoorwiła


@AlienFromWenus: Pytanie - skąd miałabyś znać cenę pierścionka zaręczynowego, jaki kupił swojej ex?
  • Odpowiedz
skąd miałabyś znać cenę pierścionka zaręczynowego, jaki kupił swojej ex?


@aegispolis: materialistka :)
Baby to potrafią wycenić pierścionek w oczach.
Ale rozpoznać alkoholika, narkomana, przemocowca, łobuza już nie :)
  • Odpowiedz