Wpis z mikrobloga

Od początku wakacji obserwuję sobie na stronach biur podróży (Itaka, Tui) oferty Last Minute żeby obczaić jak się w tym roku kształtują ceny i na co może liczyć cierpliwy turysta sprawdzający sobie codziennie te oferty. Zawsze wiedziałem, że należy zwracać uwagę na rozkład lotu, ale i tak niektóre oferty bawią.

Grecja All Inclusive 4 dni:

Wylot w piątek o względnie późnej godzinie, przylatujecie w 22:30 - przejazd z lotniska, zameldowanie, w najlepszym przypadku w pokoju jesteście o północy. Miło spędzacie sobie sobotę i część niedzieli. Powrót macie w poniedziałek o 8:00, a więc na lotnisku musicie być o 6:00, a więc musicie wcześniej się wymeldować, poczekać na wszystkich, dojechać na lotnisko. Więc wypadałoby wstać o 4:00. W sumie to szkoda iść nawet spać, więc niedzielę można efektywnie spędzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale to dość tanie oferty. Najbardziej podobała mi się oferta na Seszele za 8k za osobę na 7 dni:

Lot w jedną stronę z przesiadką w Amsterdamie 17 godzin, powrót mniej więcej taki sam. Wylatujecie o 23:00 z Warszawy, przylatujecie o 16 na Seszele, #!$%@? w opór, bo nocka na lotnisku i dość długi czas lotu. Powrót podobny, tylko że wylatujecie wcześnie rano. W rezultacie na Seszelach spędzacie 5 dni - pół dnia #!$%@? po podróży, 1/4 rano, po krótkim śnie, bo musicie wstawać na lotnisko.

Patrzcie na rozkład lotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podroze
  • 7
Seszelach spędzacie 5 dni - pół dnia #!$%@? po podróży, 1/4 rano, po krótkim śnie, bo musicie wstawać na lotnisko.


@Pan_Nimbus: ale zdjęcie na instagramie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłam na dwóch allach, jednak pierwsze była fajna konfigracja, a rok temu nie można było kompletnie nic znaleźć, więc znalazłam sobie sama loty i hotel all, beng ( ͡° ͜ʖ ͡°)