Wpis z mikrobloga

może w 2017 na kimś to robiło wrażenie ale te śmieszne czasy już się skończyły, gdy jedynym argumentem ze strony internetowych pseudo intelektualistów, powtarzanym jak mantra w każdym roaście i zwykłym hejcie przeciwko młodym zadbanym kobietom jest ich pustota. To już się stało nudne, bo zwykle osoby które to piszą, przesiąknięte pogardą i wybrakowaniem, nie prezentują wcale nic więcej, a nadto pozbawieni są nawet tej miłej dla oka warsty wizualnej.


@oszty:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolfKida: ciekawe, czy ją w serduszku zabolało.
Ale to, że się zabiła, to już niezły płot twist. Myślałem, że ta akcja skończyła się lata temu na "hahah ale przegryw" i usunięciu konta xd
o chłopie który by dodał zdjęcie tak byś nie napisał ale wystarczy że dziewczyna jest zadbana i nie ma sie do czego przyczepić to już pusta xD


@oszty: tak jakby będąc kobietą nie da się wygrać... jesteś ładna, to będą cię krytykować z tego powodu... jak brzydka, to tak samo. Kobiety muszą się jedynie nauczyć, że opinia mężczyzn jest ogólnie mało wartościowa.
o chłopie który by dodał zdjęcie tak byś nie napisał ale wystarczy że dziewczyna jest zadbana i nie ma sie do czego przyczepić to już pusta xD


@oszty: jakby to byłby chłop z np. wstrzykniętym syntholem w mięśnie to gwarantuję ci że treść komentarzy byłaby podobna o ile nie gorsza
@Walerin: trochę mnie bawią te laski - najpierw same pokazują się w necie jako idealne i nieskazitelne, a później jak trzeba podejmować interakcje w realu i faceci widzą jak na prawdę wyglądają to jest z ich strony oczywiście pytanie "gdzie jest dziewczyna ze zdjęć?". Mam taką jedną młodziutką kuzynkę - wychowywała się na tym całym instagramowym gównie, dziewczyna codziennie #!$%@?ła brzuszki żeby być atrakcyjna i zerwała sobie jakiś mięsień brzucha przy