Wpis z mikrobloga

Pani wrzuciła na Reddit swoje zdjęcie do roastowania. Jak rozumiem wyselekcjonowane ze szczególną starannością. Na tym zdjęciu nie ma nic oprócz niej. Nic co dodatkowo przyciągało by wzrok oglądającego. Jest ładna kobieta i tyle. Gdyby to był portal randkowy przesunął bym w lewo, wnioskując że pokazała wszystko co ma najlepsze i dla mnie to za mało.

Chwalenie się wyglądem jest słabe jak chwalenie się swoim kolorem skóry czy predyspozycjami intelektualnymi.


@FlimboQuest:
  • Odpowiedz
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oszty ale przecież prawdę napisał. Większą szkodą jest brak pisania o tym, bo później dziewczynki podążając za lajkami stają się zdepresjonowane i ostatecznie targają się na własne życie.
  • Odpowiedz
serio Niece strzeliła samobója?

@FELIX90: tez się zdziwilem. Obserwowalem ją pare dobrych lat, jeszcze przed tą inbą na Reddicie; jakoś w 2020 czy 2021 roku przestałem, kiedy zaczęła za bardzo sie oszpecac. I teraz taki news. Wow
  • Odpowiedz
@SmugglerFan

ale co cie tak striggerowalo na tym zdjeciu? to zdjecie osoby musi miec cos innego niz tylko osobe? o co ci chodzi? xd


Nic mnie nie strigerrowalo. Po prostu to nudne zdjęcie. Gdybym miał się pokazać ludziom i do dyspozycji miałbym jedno zdjęcie to dodałbym coś charakterystycznego dla siebie. Zdjęcie z fajnym tłem z podróży, realizacji hobby, udziału w tematycznym konwencie czy cokolwiek. Jak ktoś chce sobie wstawiać "puste" foty to
  • Odpowiedz
Nic mnie nie strigerrowalo. Po prostu to nudne zdjęcie. Gdybym miał się pokazać ludziom i do dyspozycji miałbym jedno zdjęcie to dodałbym coś charakterystycznego dla siebie. Zdjęcie z fajnym tłem z podróży, realizacji hobby, udziału w tematycznym konwencie czy cokolwiek. Jak ktoś chce sobie wstawiać "puste" foty to nie zabraniam, ale skorzystam ze swojego prawa do oceny.


@FlimboQuest: widziales kiedys zdjecia ludzi? czesto sie robi na zwyklym jasnym tle jak np.
  • Odpowiedz
@wolfKida: Pamiętam jak na wykopie ktoś to wrzucił kilka lat temu jeszcze przed samobójem. W komentarzach ktoś wrzucił więcej zdjęć i wyszło na to, że wcale nie jest taka ładna. Perspektywa, oświetlenie, makijaż i filtr robią swoje. A to oznacza, że wcale zroastowana być nie chciała tylko zależało jej na tym żeby się wybić albo dowartościować. Najlepszym roastem byłaby dla niej obojętność.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan

widziales kiedys zdjecia ludzi? czesto sie robi na zwyklym jasnym tle jak np. daje sie na linkedina albo gdzies do pracy.


Jak chcesz to możesz ignorować to co napisałem i iść w skrajności, ale mi się tak nie chce dyskutować.

a na r/roastme wrzuca sie wlasnie takie gdzie nic nie ma oprocz osoby trzymajacej kartke. chyba sie pogubiles troche i nie wiesz co w ogole komentujesz.


A to nie wiem. Nie
  • Odpowiedz