Wpis z mikrobloga

Najwyżej lajkowany komentarz pod postem /edzieckopl odnośnie tragedii, w której to matka zapomniała o dziecku w aucie i poszła do pracy. Olbrzymia tragedia, nie mam słów na opisanie co muszą czuć rodzice, szczególnie matka.

W takiej sytuacji jak widać po lajkach w tym myśleniu baba nie jest odosobniona

#pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #p0lka
Pobierz Bogactwoczescglowna - Najwyżej lajkowany komentarz pod postem /edzieckopl odnośnie tr...
źródło: comment_1657100361c07tmOBOyYjbYeWj2phDbp.jpg
  • 42
Moja różowa ma tak koleżankę co ciągle chodzi z głową gdzieś odjechana na inną planetę, ciągle nowe miłości, zdrady, kombinacje i jej takie przypadki np że zapomni paszportu na lotnisko to jest codzienność.. znam ja również i jak kiedyś zajdzie w ciążę chociaż wątpię bo już grubo po 30tce to będę martwił się o jej potomka bo mogła by to samo zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bogactwo_czesc_glowna: buahahah, jak napisałem tu na łykopie kilka dni temu, że baba #!$%@?ęta jest i w ogóle powinna trafić do jakiegoś zakładu zamkniętego to się przysrał do mnie jeden taki MUNDRY, że sam jestem #!$%@?ęty i niesamowicie płytki. No tak, jak ugotujesz żywcem swoje małe dziecko no to jest to taki tam, drobny incydencik, który nie powinien rzutować na dalsze życie.

Prosta sprawa, przecież ludzie tak robią. I pewnie jeszcze świat
@ApoIIyon: Co się dziwić jak zwalnia się z kobiety z wszelkiej odpowiedzialności za ich durne wybory życiowe i zwala to na patriarchat, to juz jest tak głęboko zakorzenione, że cokolwiek złego w życiu kobiety się stanie to zawsze szuka się winy po stronie mężczyzn.
@ApoIIyon: Baby i ich gadzi mózg, racjonalizowanie sobie wszystkiego- błędów baby typu zdrada, oraz solidarność jajników. To jest niestety zapisane w ich mózgu- spuścizna ewolucji- baba jak zmieniła partnera, inny samiec zabił jej samca w jaskini to aby przeżyć musiała wyprzeć ze świadomości dawnego- to jego wina i #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thebestisyettocome: Typie, poczytaj trochę o psychologii, baba nie zapomniała o dziecku tylko po drodze zapewne wydarzyło się coś co sprawiło ze jej mózg odnotował ze to dziecko już zostało odwiezione do żłobka wiec jak miała sobie to przypomnieć? Taki wyłom w rutynie i mózg automatycznie przeskakuje na odhaczone. To się niestety zdarza na całym świecie, babom, chłopom, biednym, bogatym, głupim i mądrym. Washington Post miał ciekawy artykuł o tym. Jest nawet
@wsn123: nawet na wykopie pod newsem o tym jak wariat zabił swoje dziecko CELOWO były komentarze że strony kilku Mirków, że to pewnie wina matki więc bądź być dzbanem gdzie indziej. Dzbanami są Ci którzy uważają, że to musi być wina mężczyzny tak sama jak Ci, którzy myślą odwrotnie oraz też tacy, którzy uważają, że tylko jedna płeć przeważnie tak myśli no i Ty właśnie dołączyłeś to tego zacnego grona.
Co chwila ludzie wstawiają podobne temu z posta opinie kobiet, nie tak dawno też było jak gwałt na facecie był przez nie wyśmiany że "hehe nie da się faceta" albo że "jak doszedł to się podobało"


@ApoIIyon: Ostatnio był w gorących wpis o gwałcie na facecie, na fejsbukowy post dużo osób reagowało "haha" i okazało się, że byli to głównie faceci. Niestety, ale niektórych mężczyzn też bawią takie tragedie.