Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mamut2000: czyli co, odbierasz człowiekowi możliwość wyrażenia swoich emocji? Przecież każdy może przeżyć traumę z powodu odejścia innej osoby - z którą chociażby na chwilę łączyła ja emocja. A Ty wymagasz bycia biorobotem od pracownika medycznego? Jesteś bezduszny.
@bigos555:

> Może nie ma żadnej rodziny. Może gniewasz się na blef?

Cytowany tekst...


jest nie ma jeden uj nie powinna kręcić tego filmiku dla paru plusów bo to słabe i żałosne.

Jakbyś tam był i wiedział, że nie będzie konsekwencji to dzióbnął byś ją nożem, co? Przyznaj się.

Cytowany tekst...


teraz to niezłe cie #!$%@?ło! odpowiedz brzmi nie ale w pysk bym dał jeśli byłby to ktoś z mojej rodziny.
bo to słabe i żałosne.


@Pedroso: Jest to obojętnie. Nie potrzebnie taką falę gniewu to w tobie wzburza. Jakiś tam filmik.

pysk bym dał


W tej złości to i pewnie kilka razy, może i jakiś kopniak w brzuch jakby cię poniosła furia.

z mojej rodziny


@Pedroso: Ona miałaby być z twojej rodziny? Bo innej rodziny na tym filmiku nie ma.
teraz to niezłe cie p******o! odpowiedz brzmi nie ale w pysk bym dał jeśli byłby to ktoś z mojej rodziny.


@Pedroso: idź chłopie do specjalisty (lekarza, nie jakiegoś psychologa) jeśli masz ochotę bić ludzi za to, że nagrywają jakieś bzdurne filmiki. xD Idź powiedz matce że byś jej strzelił gdyby coś takiego nagrywała, na pewno będzie dumna.