Wpis z mikrobloga

@BennyLava: @bigos555: ogólnie to jestem jak wy! #!$%@? mam na innych ich krzywdy bo liczy się tylko moja dupa i mojej rodziny. Hipokryci! to ze rzucicie kilka pesos biednym lub potrzebującym jjak ukry lub biednym to nie znaczy ze jesteście lepsi. A co do lekarki jak wyżej powtarzać się nie będę.
@BennyLava: Ty kolego lecisz na czarną bo jesteś szczyl i mało inteligentny człowiek. Bierz
przykład
  • Odpowiedz
  • 8
@mamut2000 Aż strach otwierać bo się potem tego nie rozchodzi.

W pracy szpitalnej jest może nie tyle znieczulica w kwestii śmierci, co przyzwyczajenie. Zawsze się na swój sposób przeżywa. Jedni analizują, inni rzucają jakimiś 'hermetycznymi' żartami, jeszcze ktoś idzie pracować w ciszy - emocje zazwyczaj zostają w naszym gronie i nie wychodzą poza oddział. Nikomu w moim zróżnicowanym wiekowo zespole nie przyszłoby do głowy, by reżyserować nagrania dla social mediów.
  • Odpowiedz
prawda jest taka że to zawód w którym człowiek prędzej czy później wyrabia sobie znieczulicę bo by zwariował


@thewickerman88: Chyba wszystkich przebił wykopek który jest animatorem zabawy na dziecięcym oddziale paliatywnym
  • Odpowiedz
Gurwa, ludzie to debile, jeżeli myślą, że ktoś naprawdę chwilę po śmierci pacjenta nagrał se tiktoka...Przecież to babka zainscenizowała po prostu taką sytuację, żeby pokazać, jak się czuje i że ma ekstremalne sytuacje w pracy. Tu jest dosłownie pokazane: "Pracuję w szpitalu, umarł mi dziś pacjent. Byłam zdruzgotana, ale musiałam się otrząsnąć, bo musiałam dalej ratować ludzi w pracy". Tiktokersi są inteligentniejsi od wykopków nie pierwszy raz, normalnie chyba zrobię jakieś top
  • Odpowiedz
@mamut2000: Jeden wypije piwko i leci dalej. Inny potrzebuje poklepania po plecach.
Jeszcze inni potrzebują aby cały świat im wybaczył.

Potem zmieniają prace. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chwila: Rozumiem, to jest twoja opinia na jakiejś podstawie. Ja widzę natomiast zwrócenie uwagi na problem, z jakim się spotykają pracownicy szpitala. Nie widzę żadnych oznak atencyjności.
  • Odpowiedz
  • 4
@Oszaty durne udawanie na tictocu dla atencji i kliknięć. Umieranie pacjentów to dla nich codzienność, wiadomo nie jest to niczym łatwym, ale taki zawód sobie wybrali i nie powinno to być dla nich problemem, a jeśli sobie nie radzą to powinni poszukać pomocy psychologa. Nadal nie widzę powodu by się wyginać na tictocu, jakby ludzie nie wiedzieli, że ktoś może w szpitalu umrzeć.
  • Odpowiedz
@chwila: Trzeba wziąć pod uwagę, że w niektórych krajach albo środowiskach, TikTok jest już takim medium jak Facebook - ludzie tam są i się dzielą informacjami, nie jest to głupsze miejsce od innych platform, bo i tak ostatecznie platforma zamyka cię w twojej bańce informacyjnej.
Wszystko w internecie generalnie jest dla atencji i kliknięć, czy powinniśmy więc zakazać internetu? czy wszystko jest głupie?
Babka się tutaj nie wygina przecież. Podłożona
  • Odpowiedz
Naprodukowałam się i już koniec. Mam nadzieję, że ktoś się ocknie, że postujący zmienia całą narrację, a ludzie bezmyślnie klaszczą, bo lubią sobie popluć.
  • Odpowiedz