Wpis z mikrobloga

Już chyba do końca życia będę czuł się jako gorszy od innych. Czasami myślę, że nie ma dla mnie nadziei i będę tak samo (albo nawet bardziej) #!$%@? i #!$%@? za kilka lat jak teraz. Nienawidzę siebie za to, że nie potrafię być po prostu normalnym nastolatkiem, którego największym problemem jest to jak dojedzie na imprezę na weekendzie tylko myślę o tym, jak bardzo po prostu jestem #!$%@? żałosny. Nie ma dla mnie szansy, od kilku lat wmawiam sobie, że będzie lepiej a wciąż to samo gówno, tylko po prostu parę niezbyt istotnych rzeczy się pozmieniało.
Żałuję że się urodziłem. Moje rodzeństwo jest w miarę normalne, mają znajomych, część z nich ma drugą połówkę (tylko jeden brat nie ma, ale i tak pewnie było parę lasek zainteresowanych nim) są w miarę zadowoleni tylko ja okazałem się być #!$%@? wykolejeńcem bez przyszłości.
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna ##!$%@? #mamdosc #ehhhhhhhhhhhhh
  • 28
@Rozpuszczalnik320 O, znane. Polecam iść do psychologa zanim dojdzie do tego że nie będzie Ci się chciało nawet iść po jedzenie jakiekolwiek. Wyrobić sobie rutynę, nie spać więcej niż 7h, w ogóle spać o normalnych porach, typu 23-6, choćby I w obsranym kalendarzu googla zaplanuj sobie dzień co do godziny, choćby to miało by być 8h #!$%@? w cokolwiek tam grasz, z przerwą w środku na, nie wiem, obiad. Idź pobiegaj. Dosłownie.
@Rozpuszczalnik320: wiesz jak twoje problemy wyglądają przy rodzicach którym urodziło się dziecko z dałnem?
albo przy kimś kto utopił majątek swojego życia na forexach i nadal jest 500k w plecy?
albo kimś kto został zdradzony po 5 latach wspólnego życia przez kogoś komu ufał bezgranicznie?

już nie będę pisał o wypadkach w których ludzie tracą trwale zdrowie czy chorobach przewlekłych które potrafią zamienić życie w piekło

jeśli ludzie cię nie lubią
życie jest #!$%@?

@Rozpuszczalnik320: życie to walka, od tysięcy lat ludzie podporządkowywali sobie tą planetę przemocą i zmyślnością, nikt cię nie będzie poklepywał po plecach i pocieszał, musisz sobie sam wszystko wyszarpać i wtedy ludzie zaczną do ciebie garnąć nawet jak masz mało socjalny charakter

czuję się nagle lepiej

ssri na czujących dobrze działa, jeszcze raz polecam te testy, to jest w sumie bullshit, ale u mnie się sprawdził, no i
@DROPTABLEusers:

życie to walka, od tysięcy lat ludzie podporządkowywali sobie tą planetę przemocą i zmyślnością, nikt cię nie będzie poklepywał po plecach i pocieszał, musisz sobie sam wszystko wyszarpać i wtedy ludzie zaczną do ciebie garnąć nawet jak masz mało socjalny charakter

no, właśnie dlatego życie jest #!$%@?

no i jak się dowiadujesz że takich ludzi jak ty jest tylko 1-3% populacji to jakoś lżej

współczuję im
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozpuszczalnik320: Ale życie jest ch*jowe. Dla każdego... Każdy musi sobie jakoś radzić. Nie daj się wkręcić w kłamstwa influ ani innych takich szarlatanów, nikt nie jest szczęśliwy przez 100% czasu, nawet jak jest w bogaty i przystojny.

Ja polecam sztuki walki. Nie dość, że kondycję sobie wyrobisz to na pewno poznasz nowe osoby. Plus jest taki, że jak będą to niszowe sporty to nikogo nie będzie obchodzić jaki jesteś, bo wszyscy