Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
Byłem wczoraj u brata w nowym mieszkaniu pomóc składać meble, winda obita od środka płytą OSB, na płycie różne ogłoszenia, naklejki, ulotki, numery do majstrów napisane flamastrem - klasyka w nowych blokach. Ale na niezabezpieczonych odrzwiach windy, NA KAŻDYM PIĘTRZE przyklejona jest naklejka, której nie da się zdrapać bez porządnego szorowania i porysowania metalu - picrel. Co trzeba mieć w bani, żeby tak nie szanować cudzej własności?

#patologiazmiasta #patologiepolskiegobudownictwa #internet #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1657025274VGM21cWAgjTnBPnwQtVzhz.jpg
  • 42
@Dinth: a bierzesz pod uwagę, że "dziady ze spółdzielni" cichaczem wzięły kopertę pod stołem?


@Garulf: Tak, biore. Dlatego napisalem "gonic dziadow" - w koncu beda musieli albo przyznac ze wzieli koperte pod stolem i nie moga nic zrobic, albo cos zrobic i wtedy dla Home.net bedzie lekcja podwojna - nie naklejac naklejek w windach i nie dawac kopert pod stolem.
@jaguarbuz: To pewnie konkretny sprzedawca walczy o marżę. U mnie z Netii zawsze rozwieszane są takie "imienne" zrobione pod mniej kumatych typu '5 ostatnich podłączeń u mnie w specjalnej cenie' czy 'kompleksowa wymiana łącz w bloku'. I oczywiście bajeczki o nierealnej przepustowości łącza.
@jaguarbuz:
Off top:
Ostatnio z ciekawości patrzyłem czy jakiś operator udostępnia w ogóle coś powyżej 1Gbps, nie znalazłem. Ale tutaj widzę na wypasie 10Gbps xDDD szkoda tylko ze nie ma na ich stronie takiej oferty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sha128: wrzucam na główną stronę czatu dla jakiś półgłówków niewyżytych. Czasem na jakieś fejkkonto na insta albo Facebook jak mnie ktoś szczególnie wnerwi. A tak to umawiam konsultacje ubezpieczeń OC rankomaty, ac, hipoteki, zamawiam rozmowy u operatorów komórkowych, w wersji extreme idą ogłoszenia na grupach oddam za darmo i "śmieciarka jedzie" . Jest wiele sposobów. Rekord jaki zrobiłem to 320 połączeń w ciągu doby od różnych zwyroli i firm ( ͡