Wpis z mikrobloga

@cleveland: W tych całych barberach najbardziej #!$%@? mnie to, że jakich włosów byś nie miał oni zawsze ojebią Cię na 0 po bokach, zrobią pędzla na górze i to dla nich zajebista fryzura. #!$%@?, że za 2 tygodnie to odrośnie i będziesz musiał iść znowu bulić 70 zł+, ale wiadomo: "za jakość trzeba płacić" xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@re_plenish: mój brat chodzi do popularnego i naprawdę dobrego barbera, który od początku mówi, że to on decyduje jak będzie wyglądało obcięcie. Także - tak barber/fryzjer powinien odmówić obcięcia, jeżeli uzna, że klient będzie wyglądał gorzej, albo nawet go oszpeci. To on się pod fryzurą podpisuje i powinno mu zależeć na jak najlepszym wyglądzie obcinanej osoby
  • Odpowiedz
@czerwonystolik: ciężko oceniać po tym zdjęciu. Też wydaje mi się, że jest dużo lepiej. Wyraźnie barberowi przydałby się dział marketingu.

Dobre ujęcie i gość by wyglądał jak lewacki aktywista, streamer growy, outsider z braniem u obu płci, który ma wywalone na innych.
  • Odpowiedz
Wystarczyło umyć, podciąć, ogolić ta brodę, przefarbować ten włos i wąsy. A tak wyglada jął wyglada.
  • Odpowiedz
@cleveland: Jak na moje fryzura: a) źle dobrana b) słabo zrobiona. Co to w ogóle ma być, skóra głowy kompletnie wygolona, zero cieniownia jakiegokolwiek. WTF. W dodatku za ch nie będzie się to trzymać na głowie, koleś musiałby używać bardzo silnej pomady, a i tak pewnie mu się to rozleci po kilku godzinach. Amatorka totalna
  • Odpowiedz
wbrew pozorom wydaje m się że ta wcześniejszą fryzura jak dziwnie by nie wyglądała tak maskowała i to i to, chłop z normalną głową i bez zakoli ale z dziwną fryzura


@cleveland: Taka fryzura nie maskuje, włosy muszą być odpowiednio obcięte. Lepiej mieć wygolone boki przy dużych zakolach niż zostawione długie włosy. W ogóle #!$%@? tam zakola, fryzura powinna podobać się noszącemu i być dostosowana tak by pasowała noszącemu. Źle się
  • Odpowiedz
po lewej wygląda jak ten typ co robi filmiki o gierkach ARHN, czyli wygląda ogólnei na typa, który interesuje się gierkami i anime
po prawej może nie wygląda jak model Paco Rabanne, ale na pewno dodało mu to dynaminy i jakiegoś ogarnięcia życiowego

przemiana oceniona pozytywnie, pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cleveland: sam typ fryzury może być ok. Wg mnie dla zakolaka tylko slivk albo sidepart.

Natomiast wykonanie fatalne. Kupa włosów na górze i nic po bokach. To się nie ma jak trzymać nawet.
  • Odpowiedz
@cleveland: dobry fryzjer powinien umieć ocenić/sprawdzić kształt głowy - to jest w każdej książce do nauki fryzjerstwa - i wg tego kształtu dopasować fryzurę. Tu nawet jako nieprofesjonalista idzie zauważyć, że fryzjer #!$%@?ł manianę i z normalnego chłopa zrobił nie wiadomo co. I teraz pojawia się pytanie - czy to było życzenie klienta żeby wyjść z taką fryzurą? Jeśli tak to fryzjer może tylko odradzić. Tu widzę, że masa osób myśli,
  • Odpowiedz
  • 0
@cleveland imo efekt powinien być widoczny z przodu. Jak koleś nie ma szczęki to z profilu zawsze będzie wyglądał kiepsko.
Myślę, że patrząc z przodu zmiana może być na lepsze.
  • Odpowiedz
jak czytam że komuś się to podoba to wiem, że osoba po prostu uległa trendom bo gówno widać z tej perspektywy i tego się nie da ocenić po tym zdjęciu
  • Odpowiedz